Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Banyo

Abartılı banyolar

20 Şubat 2012 2.957 kez okundu Yorum yapılmamış

Son yıllarda banyo dekorasyonunu giderek farklılaşıyor. Gösterişsiz sade banyo tasarımları yerini yavaş yavaş zengin, lüks ve zarif görünüme sahip banyolara bırakıyor. Abartılı dekorasyon tasarımlarını sevenler için birçok abartılı banyo dolapları, lavaboları, banyo aksesuarları bulunuyor. Gümüş ve altın renkleri banyo tasarımına yenilik getiriyor. Tavandan tabana ışıltılı bir banyo isteyenler için tasarlanmış çok farklı ve güzel banyo aksesuarları ve malzemeleri sunuluyor. Banyo tasarımına gösterişli bir avize seçimi ile başlanıyor. Deri kaplı banyo dolapları farklı bir görüntü sunuyor. Banyo içerisinde deri kaplı dolaplara uygun abartılı lavabo ve tasarım bir ayna güzel bir duvar oluşturuyor. Banyo dolaplarının zarif bacakları ve deri kapaklarının kapitone oluşu bu estetik güzelliği ortaya çıkarıyor. Geniş banyoya sahip olanlar ve banyo görüntüsünü daha da abartmak isteyenler ise uygun bir yere küçük bir sehpa ve üzerine abajur yada vazo ve çiçek de yerleştirebiliyor.

Abartılı banyonun duş bataryaları da adeta yağmur yağdırır gibi akışı ile banyo ile bütünlüğü sağlıyor. Yenilikçi duş başlıkları bol su ve bol ışık ile duş almayı daha da zevkli hale getiriyor. Yağmur duş başlıkları kare, yuvarlak ve birkaç farklı ebatta oluyor. En küçüğü 35 cm den başlamaktadır ve büyükleri de bulunmaktadır. Suyun akışı hafif veya şelale gibi isteğe göre ayarlanabiliyor.  Tavana monteli yağmur duş başlıklarının ayrıca ışık özelliği de bulunuyor.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.