Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Ahşap küvetler ile farklılaşan banyolar

19 Ağustos 2012 2.256 kez okundu Yorum yapılmamış

Son 10 yıl içinde her ne kadar özellikle şehirde yaşayan insanların banyo dekorasyonundaki ilk tercihi duşakabinlerden yana olsa da, banyolarda küvetin sunduğu estetik görsellik ve konfor tartışmasız çok daha farklı bir boyuttadır. Küvetler estetik anlamda banyo dekorasyonunun odak noktası haline geldiği gibi, banyo esnasında son derece rahatlatıcı bir konfor da sağlar. Günün stresini atmak için küveti doldurarak kendini biraz dahi olsa şımartmak isteyenlerin son gözdesi ise ahşap küvetler. Alışıldık küvet tasarımlarından kalın bir çizgi ile ayrılan ahşap küvetler, sıra dışı bir deneyim yaşanmasını sağlıyor.

Yepyeni bir dönemin habercisi olan ahşap küvetler, bu yılın olduğu gibi gelecek sezonda da favorisi olan ahşabın banyo dekorasyonunda kullanılması ile prestijli bir görsellik sunuyor. Ahşap dekorasyonun hemen hemen her alanında kullanılan bir malzeme olarak küvetlerde de son derece ilgi çekici bir etki oluşmasını sağlıyor. Tamamen ahşaptan oluşan modeller olduğu gibi yalnızca dış yüzeyde ahşap kullanılan ürünler de mevcut. İç yüzeyinde kaplama malzemesi kullanılan modeller daha uzun süreli kullanım vaat etse de, tamamen ahşaptan üretilen küvet modellerinin de uzun süreli kullanıma uygun olduğu söylenebilir. Kaplamasız olarak üretilen küvet modelleri çok daha doğal bir kullanım sunduğu gibi, mekanın çok daha şık hale gelmesini sağlıyor.

Banyolarında farklı tasarımlar denemek isteyenler için ideal tercihlerden biri olan ahşap küvetler, beraberin kullanılan ahşap banyo dolapları ile mükemmel uyum sağlayacaktır. Banyonun dekorasyonuna farklı bir soluk getiren ahşap küvetlerin çok daha sağlıklı bir kullanım sunduğu da aşikar. Doğallık konseptinin doğrudan yansıması olan ahşap küvetler, yeni sezonun yükselen banyo dekorasyon değeri olarak ön plana çıkıyor. Farklı renk seçenekleriyle birlikte sunulan ahşap küvet modelleri, mekana uygun çözümler sunarak geniş bir ürün seçeneği sunuyor.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.