Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Akrilik banyo setleri

1 Kasım 2012 3.485 kez okundu Yorum yapılmamış

Banyo dekorasyonunda aksesuar kullanımı konusunda fazla seçenek olmaması, tasarımcıların mevcut ürünlerin çehresini değiştirmeye yönelmesine neden oluyor. Hijyenin en önemli olduğu ev alanlarının başında gelen banyolarda genel temizlik için oldukça önemli olan banyo setleri, her banyo da bulunan ancak çoğu insan tarafından fazla önemsenmeyen temel banyo malzemeleridir. Genellikle temizlik için kullanılacağından fazla üzerinde durulmayan ve mümkün olduğunca en ucuz ürünlerin seçildiği banyo setleri aslında banyonun genel görünümü üzerinde çok fazla etkisi olan dekorasyon öğeleridir. Banyoda aksesuar seçimi konusunda kararsız kalanların yardımına koşan akrilik banyo setleri, banyo dekorasyonunun farklı ve estetik anlamda karakter sahibi bir hale gelmesine büyük katkı sağlayacaktır.

Çöp kovası, sabunluk, tuvalet fırçası, diş fırçası bardakları, sıvı sabun başlıkları gibi her banyoda bulunması gereken temel ihtiyaç ürünlerinden oluşan akrilik banyo setleri, canlı renkleri ve parlak yüzeyleri ile banyonun pozitif enerjili bir mekan haline dönüşmesine yardımcı olacaktır. Özellikle tamamen beyazın hakim olduğu banyolarda nötr renk baskınlığı sebebiyle oluşan donuk atmosferin dağılması için tercih edilen akrilik banyo setleri, tüm ihtiyaçların karşılanmasını sağlarken aynı zaman bir aksesuar görevi de üstlenmektedir. Nötr renk döşenen banyoların göz yoran sadeliğini farklı bir görselliğe dönüştüren akrilik banyo setleri, banyo fayanslarının da daha farklı görünmesini sağlayacaktır.

Desenli fayans döşenmiş banyolar için fayans renkleriyle uyumlu akrilik banyo setleri seçerek konsept bir tasarım da oluşturabilirsiniz. Taze bir hava yaratılmasına yarımcı olan akrilik banyo setleri banyonun farklı yerlerine yerleştirilerek, genel anlamda bir tasarım bütünlüğü oluşması da sağlanabilir. Zaten her banyoda bulunması gereken ürünler için çok küçük bir fark ödeyerek banyo dekorasyonuna ciddi anlamda artı katabilirsiniz. Banyoda yer alan diğer aksesuarlar ya da zemin renkleriyle uyumlu akrilik banyo setleri ile banyonuzun ilgi çekici bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Banyonuzun da evin bir parçası olduğunu unutmayın ve oldukça makul fiyatlara satılan akrilik banyo setleri ile banyonuzun da evinizin geri kalan yerleri gibi şık bir hale getirin. Son derece makul fiyatlara sahip olan akrilik banyo setleri üretim malzemelerinin dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca banyonuzdaki şıklığın devam etmesini sağlayacak ve su ile nemden etkilenmeyecektir.

Rahnansaika

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.