Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mutfak

Amerikan servis altlıkları

5 Ekim 2011 7.651 kez okundu Yorum yapılmamış

Yemek masaları konusunda en çok sorun edilen konu, yemek masası örtülerinin çok çabuk kirlenmesidir. Ailede bir de çocuk bulunuyorsa masa örtüleri daha da çabuk kirlenmektedir. Bu sorun amerikan servis altlıkları kullanılarak sorun olmaktan çıkıp çözüme kavuşabilir ve bu altlıklar kullanıldığı zaman masalarda temizlik de kolaylaşmış olur. Ayrıca yemek masaları daha şık ve farklı bir görünüme kavuşur.

Amerikan servis altlıkları üzerine çok çeşitli yaratıcı tasarımlar göze çarpmaktadır. Kumaştan, hasırdan. Bambu ağacından, ahşaptan, poliproplen ve pvc gibi malzemeden yapılabilmektedir. Poliproplen ve pvc malzemeden yapılan servis altlıkları üzerine resim ve yazı baskısı yapılmaktadır. Bu tür Amerikan servis altlıkları daha çok promosyon ürünü olarak çeşitli firmalar tarafından yaptırılmaktadır. Son yılların trend olan ve en göz alıcı amerikan servis altlıkları ise çiniden yapılmış tabaklarlar ve bambu üzerine ebru çalışılmış altlıklardır.

Aynı zamanda çok şık ve kullanışlı el yapımı amerikan servis altlıkları da hanımlar tarafından yapılmakta ilgi ve talep görmektedir. El yapımı Amerikan servis altlıkları daha çok kumaş, örgü ve keçeden yapılmaktadır. Boyutları ise genellikle kısa kenar 32 santimetre, uzun kenar 45 santimetre olarak yapılmaktadır. İsteğe göre daire şeklinde Amerikan servisleri de yapılabilmektedir. Uğraşları sonucu amerikan servis altlıkları yapabilen hanımlar, kendi yaptıkları bu servis altlıklarını özel günlerde arkadaşlarına bu kendi el emekleri ni gururla hediye edebilirler. Yapamayanlar ise internetten seçebilirler.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.