Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mutfak

Ankastrede yeni trendler

31 Temmuz 2013 2.601 kez okundu Yorum yapılmamış

Mutfaklarda hankastre 1em şık, hem de pratik yaşamları mümkün hale getiren ankastre serisi beyaz eşyalar son yıllarda hayatımıza girmiş olup, yoğun şekilde tercih edilmektedirler. Bu ilginin de teşviki ile firmalar ankastre serisi ürünlerini her geçen gün geliştirerek tüketici memnuniyetini maksimize etmeye gayret etmektedirler.

Ankastre ürün skalasında her geçen gün artan çeşitlere hakim olmaya başlayan ve tüketicilerin beğenini kazanan trendlerden bazıları şu şekildedir:

  • Inox rengi ve beyaz ankastre ürünler bir dönem yoğun şekilde gördükleri ilgiyi halankastre 4a devam ettirmekle beraber son dönemlerde salt siyah renkteki ankastreler tüketicilerin gözdesi olmuş durumdadır. Bu beğeniyi gözlemleyen firmalar hemen hemen tüm markalarda “black” serisini özelleştirerek sunmaktadırlar. Açık renkte mutfak tezgah ve dolapları ile yarattıkları tezat ile olduğu kadar; granit gibi malzemelerden üretilmiş koyu renk tezgahlar ile sergiledikleri uyum ile de siyah renkteki ankastreler oldukça şık mutfakların ilk tercihleri haline gankastre 3elmeye başladılar.
  • Ankastre ürünlerde ocak- fırın- davlumbaz şeklindeki standart üçlünün yanında artık standart olmaya doğru ilerleyen ankastre fırın, ankastre mikrodalga, ankastre çamaşır makineleri ve ankastre bulaşık makineleri de sıklıkla tercih edilmektedirler. Yerden büyük kazanım sağlayan ankastre uygulamasını mümkün olduğunca çok eşyada tercih edilmesi ile birlikte evler de daha geniş ve ferah hale gelmektedir.
  • Son dönemde mutfaklarda ankastre bulaşık makinelerinin iki adet bir arada kullanılması yönünde bir eğilim görülmektkedir. Bu yönde üretilen kompakt ürünlerlankastre 2e birlikte, günlük az kirli bulaşıklar bir makinede; yağlı, çok kirli ve nispeten büyük bulaşıklar diğer makinede olacak şekilde iki makine bir arada kullanılmaktadır. Bu şekilde her an temiz ve el altında olması gereken bulaşıkların, diğer bulaşıklar ile birlikte yıkanmasının beklenmesine de gerek kalmamaktadır.
  • Sağlıklı bir malzeme olduğu için mutfaklarda birçok kategoride sıklıkla tercih edilen cam, artık ankastre ürünlerde de yoğun şekilde kullanılmaktadır.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.