Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Antre dekorasyonu

11 Şubat 2012 9.021 kez okundu Yorum yapılmamış

Antre dekorasyonu genel tasarımın önemli bir parçasıdır. Çünkü eve girerken ilk karşılaşılan yer antre olmaktadır. Antrenin dekorasyon tarzı evin içi hakkında da ip ucu veriyor. Antre için seçilecek dekoratif eşyalar evin tarzıyla bütünlük sağlıyor. Odanın mobilya tarzı ile antrenin tarzı uyum içinde oluyor. Modern bir şekilde dekore edilen evlerin antre bölümü de modern dekoratif eşyalarla dizayn ediliyor. Antrelerin ilk karşılayan yer olması nedeniyle biraz eğlenceli ve ilginç olmasına özen gösteriliyor.

Antreler ilginç tasarım fikirlerini uygulamak için en uygun yerler oluyor. Ev sahibinin yaratıcı fikirleri adeta antre vasıtası ile yansıtılıyor. Antrelerde en çok kullanılan aksesuarlar ise vazo, çiçek, saat gibi objeler oluyor. Güzel bir şemsiyelik de antre de ilgi çekebilen obje olabilmektedir. Çiçekler de antreleri süslüyor. Canlı görüntüleri ile ferahlatıcı bir güzellik veriyorlar. Antre için obje seçerken boyutu ve tarzının etkileyici olmasına dikkat ediliyor. Ayrıca sanatsever kişiler çeşitli sanatsal objelerle antreleri dekore ediyorlar. Tablolar, el yapımı objeler, seramik çalışmalar antrelerde iç dinlenme sağlayabiliyor. Sanatın her dalı antrede yer bulabilir.

Klasik tarzda dekore edilmiş salonların bulunduğu antrelerde ise oyma işi kapı kolları ahşap oymalı konsol kadife puf gibi klasik mobilya modülleri yer alıyor. Ayrıca antre rengi ve yer döşemesi de dikkat çekici bir şekilde düzenleniyor. Antrede bulunan eşya veya objelerle renk uyumu veya tezatlık sağlayan otantik bir kilim veya modern bir büyük paspas antrenin havasını değiştirebiliyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.