Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Armut koltuk

27 Şubat 2012 7.884 kez okundu 1 yorum var

Armut biçiminde olan ve armut koltuk ismiyle tanınan koltuklar çocuklar kadar büyüklerinde sevdiği bir oturma koltuğudur.  Keyif koltuğu da denilen armut koltuklar televizyon seyrederken, video oyunları oynarken çocukların ve büyüklerin rahatlıkla kullanabileceği bu koltuklar aynı zamanda hafif koltuklardır.  Polyester kumaştan üretilen armut koltuk kılıfları makinada yıkanabiliyor ve kolayca temizlenebiliyor. Armut koltukların suni deriden yapılmış modelleri de bulunuyor.  Katlanabilen armut koltukların cepli modelleri bulunduğu gibi kollu modelleri de bulunuyor.

Hafif dolgu maddesi olan strafor köpük ile doldurulmuş armut koltuklarda rahat bir şekilde oturulabiliyor.  Mavi, kırmızı, mor, lacivert, kahverengi gibi çeşitli renk seçeneği bulunan armut koltukların sırt kısmı ise yüksek ve sandalye gibi yaslanılmaya uygun bir şekilde imal edilmiş bulunuyor.  Armut koltuklar 3-3.5 kg. ağırlığa sahip olduklarından oda içerisinde kolayca yer değiştirilmeye uygun koltuklardır.

Günlük olarak televizyon seyrederken, çocuk odalarında kullanılabilen armut koltuklar yazlıklarda rahatlıkla kullanılabiliyor. İstendiği takdirde bahçede, deniz kıyısında plaj minderi olarak, kafe, balkon gibi alanlarda kullanılabiliyor.

Çay, kahve, meyve suyu, tükenmez kalem gibi lekelenmelerde ılık ve sabunlu su ile kolayca temizlenebilen armut koltuklar üzerinde bulunan zorlu lekeleri ise sünger ve yumuşak bir fırça ile dairesel hareketlerle ovarak çıkarmak da mümkün oluyor.

Birsen

Okur Yorumları »

  • elif türk dedi ki:

    kırmızı armut koltuk fiyatı ve nasıl temin edebilirim

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.