Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Banyo

Ayaklı küvet modelleriyle gelen şıklık

9 Haziran 2014 3.125 kez okundu Yorum yapılmamış

Banyolarınızı daha mükemmel bir hale getirmek için başlatmış olduğumuzun yazı dizisinde, her konuyu işlemeye çalışıyoruz. Bugünde ayaklı banyo küvetleriyle mükemmel bir tasarımla banyolarınızın soğuk havasını değiştirmek mümkün. Son derece mükemmel renklere bürünmüş olan ayaklı küvet modelleri, alışık olduğunuz küvet rengi beyazdan çok farklı bir tasarımı ifade eden ayaklı Ayaklı-Küvet-Modelleriküvetler, jafjaflı bir havayı banyolarınıza kazandırıyor.

Sadece renkleri değil küvetleri farklı kılan, aynı zamanda üzerlerinde ki işlemeler veya tercihinize göre seçeceğiniz fotoğraflı işlemeler, klasik beyaz rengini rafa kaldıracak gibi. Söz konusu ayaklı küvetler, biraz klasik bir havaya sahip. Ancak banyo aksesuarlarının klasik olmaması, herhangi bir uyumsuzluk meydana getirmiyor. Çünkü modern işlemelere sahip. Eğer banyolarınıza küvet almayı düşünüyorsanız, normal bir küvet değil, renkli ve desenleriyle banyo keyfini arttıracak bir küvet modeli seçin.

Jakuzi tarzı küvetler

Banyo keyfine değinmişken, jakuzilere değinmeden geçmek anlamsız olur. Bu sebeple banyolarınızda stresi atmanın ve bazı rahatsızlıklarınıza şifa bulmanın yolu, jakuzi tarzı küvetlerden geçer. Yukarıda bahsettiğim özel tasarımlara entegre edebileceğiniz jakuzi su jetleri ve motoru sayesinde bunu yapmanız çok kolay. Ancak normal tarzda bir küvet modeliyle, jakuzi malzemelerini entegre ederek banyonuza kazandırmak daha ucuz olabilir.

Faydalarına gelince…

Eğer çok yoğun bir işte çalışıyorsanız eve geldiğinizde stresten uzaklaşmak adına banyo yapmayı planlıyorsunuzdur. Ama bu banyodan alınacak verimle, jakuzili bir banyodan alınacak verim arasında farklar var. Daha iyi dinlene bilmek adına suyun masaj yaparak vücudunuzda dolaşması gerekir. Bunun için hidromasaj dediğimiz sistemleri banyolarınıza entegre edebilirsiniz. Böylece her günün ardından yorgunluğunuzu 20 dakikalık bir banyo sonucunda atarak, diğer bir güne daha zinde başlamanın yolunu açmış olursunuz.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.