Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Banyo, Duvar, Mobilya

Aynalar için kullanım önerileri

9 Ağustos 2009 5.249 kez okundu Yorum yapılmamış

Aynalar evlerinizin dekoresinde kullanabileceğiniz güzel materyallerdir. Geniş yüzeyli aynalar, odalarımızda, antreler de, salonlarda ve birçok yerde kullanılarak evimize güzel bir görünüm katabilir.

Sadece aynalarla yetinmeyip aynaları süsleyerek de çok güzel dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz. Örneğin banyonuzdaki aynayı süsleyerek, kendinizi çiçeklerle donatılmış bir aynada görmek istemez misiniz? Hemen beğendiğiniz bir çiçekten bir demek alıp ve birazda yapıştırıcı alarak bu işi yapabilirsiniz. Çiçekleri aynanızın etrafına düzgün bir şekilde ve sağlam yapıştırdıktan sonra banyonuzdaki aynanız banyonuzun görünümüne renk katacaktır.

Peki, evinizin bir odasına değişik bir etnik esinti vermek istiyorsunuz ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, bu işi abartmadan ve sade bir şekilde yapmak için, şekilli ve motifli bir ayna kullanabilirsiniz. Odanıza yerleştireceğiniz aynanın çerçevesine belirlediğiniz aralıklarla maskeleme bandı yapıştırıp her bir bölümü farklı renkte boyayarak rengârenk bir ayna elde edebilirsiniz. Maskeleme bandı ve renkli cam boyalarını herhangi bir kırtasiyede veya hobi marketlerinde bulabilirsiniz. Aynanızı boyadıktan sonra güçlü bir yapıştırıcı ile satın aldığınız güzel boncuklardan veya pulları çerçevenin etrafına yapıştırabilirsiniz. Aynalar da eviniz içerisinde dekorasyon malzemesi olarak kullanılabilir.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.