Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Bahçe

Bahçe duvar çitleri

31 Temmuz 2012 6.322 kez okundu Yorum yapılmamış

İster müstakil bir villada, ister bir site de oturuyor olun yapılarınızın ve sizin güvenliğinizde önemli rol oynayan unsurlardan biri de bahçe çitleridir. Güvenliğin yanı sıra, bahçe ya da bina çevresinin görselliği açısından da önemlidir.

Bahçe çitleri, müstakil villanızın bahçe duvarlarının üzerlerine uygulanarak, hem dış görüntünüzde hem de güvenliği sağlamanızda yardımcı olmaktadır. Dekor ve görsellikleri ile öne çıkan bahçe çitleri, uygulanan alanlarda prestij sağlamakta ve zarafetini arttırmaktadır. Galvaniz teller kullanılarak çaşitli model ve şekillerde tasarlanan çitlerin üzerine değişik renklerde yapılan plastik kaplamalarla şekillendirilen bahçe çitleri, uygulanan ortamın konseptine uygun olarak yapılabilmektedir. Çitlerin aralarına belli aralıklarla konulan dikme demirler vasıtasıyla çitler, çok daha fazla mukavemet kazanmaktadır. Bahçe duvarlarınızın yükseklikleri belli ölçüleri geçemediğinden, duvarların yükseltilmesini ve görüntüyü kapatılmamasını sağlayan çitler, bu yönüyle çok kullanışlıdır. Çok alçak olan bir bahçe duvarına yüksekçe bir bahçe çiti koyabilir, isterseniz sarmaşıklarla süsleyebilirsiniz. Baharda ve yaz aylarında sarmaşıkların iyice yeşillenmesiyle birlikte, çok hoş ve güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Çitlerin direklerine belli aralıklarla yerleştireceğiniz aydınlatmalarla, hem bahçenizi hem de duvarlarınızı aydınlatabilirsiniz. Çok yüksek bir duvar kullanmamışsanız, uygulamasını yaptıracağınız bu bahçe çitleri sayesinde, rüzgar esintilerini de rahatlıkla alabilirsiniz.

Bahçe çitlerini, sadece tel olarak yapabileceğiniz gibi her biri ayrı puntolanmış dikey galvaniz tel çubuklu olarak ta yaptırabilirsiniz. Uzun yıllar, bakım gerektirmeden kullanabileceğiniz PVC kaplamalı galvaniz tel bahçe çitlerini, duvarınızın rengine, şekline ve formuna göre de seçebilirsiniz. Her ölçüye göre özel olarak imal edilen ve uygulanan bahçe çitlerini, neredeyse her alanın güvenliğinde ve görselliğinde kullanarak bahçe dekorunuza katkı sağlayabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.