Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Bahçe

Bahçe salıncakları

23 Haziran 2012 3.577 kez okundu Yorum yapılmamış

Tüm çocukluğumuz boyunca, ağaçlarda bir ip ve bir tahta parçası ile salıncak yapıp cümbür cemaat binmiş ve sallanmışızdır. Halen aklımıza geldikçe, salıncağın verdiği mutluluk ve çocukluk hayalleri bizleri mutlu etmektedir.

Salıncaklara bugün, tasarımcılar el atmışlardır. Böylelikle ortaya çıkan modeller, konfor ve romantik etkileri de beraberinde getirmiştir. İçine uzanıp, geniş yastıklarla yatabileceğiniz veya kitap okuyabileceğiniz, bahçenizde ve terasınızda kullanabileceğiniz bu şık tasarımlar zarif çizgileri ile dikkat çekiyor. Eğer bir bahçeniz varsa, bahçede doğa içinde oturabileceğiniz ve şekerleme yapabileceğiniz salıncaklar, aynı zamanda şık görüntüsü ile de bahçelerinize değer katıyor ve farklı yaşam alanlarına çeviriyor. Üstü açık veya kapalı, ahşap, hasır ve metalden üretilen modellerde isterseniz tek kişilik, isterseniz çift kişilik tasarımlar bulunmaktadır. Bahçe salıncaklarında benzersiz tasarımlar ve hayal edilen tüm konfor ve detaylar düşünülmüş durumdadır. Salıncaklar, isterseniz güneşi kontrol edebileceğiniz tente sistemi ve cibinlikli olarak, istenilen renk ve modelde kumaşlar kullanılarak özel üretim de yapılabiliyor. Vücudumuzda bulunan elektriğin atılması ve doğaya daha iyi uyum sağlamak için üretilen ahşap salıncaklarda, yadsınamayacak kadar güzel alternatifler sunulmaktadır.

Bahçe salıncağı almaya karar verdiyseniz ilk olarak yapacağınız şey, bahçe mobilyalarınıza uygun tasarımları seçmek olmalıdır. Örneğin, bahçe mobilyalarınız ahşap ise, ahşap salıncaklar seçmekte fayda vardır. Fakat ferforjenin ahşaba çok iyi uyum sağlaması ve yakışması nedeni ile, bu iki malzemeyi bir arada barındıran salıncak modellerini de tercih edebilirsiniz. Salıncağınıza yaptıracağınız yastıklar ve minderler ile bahçe mobilyaları arasında tam bir uyumu yakalamanız da mümkündür. Ay salıncakları ve tek kişilik salıncaklarda, salıncağı verandada kullanmak, bahçeyi panoramik olarak ta seyretmenizi sağlayacağından, size günün tüm yorgunluğunu atma fırsatı getirecektir. Bahçe salıncaklarında ki çeşitler ve kişiye özel imalat yapılabilmesi, bahçenize ve dekorasyon zevkinize aykırı düşmeyecek tasarımları kullanmanızı sağlamaktadır.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.