Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aydınlatma

Bahçelerimizi aydınlatmaya başlıyoruz

27 Mayıs 2014 3.565 kez okundu Yorum yapılmamış

Yazın vazgeçilmez sıcak mekanları bahçelerimiz. Özellikle gece serininde sevdiklerimizle çay muhabbetlerinin en tatlı yaşandığı ve sevgi, muhabbetin yeniden yeşerdiği zamanlar. Bu zamanları iyi değerlendirmek adına yapmanız gereken, bahçelerinizi dekoratif açıdan manaları yansıtan bir hale getirmek. Daha sonrası ise, sevdiklerinizle bu mana cümbüşü içerisinde sohbetin en feyizli halleriyle yeniden birbirinize bağlanmak. Evet, bir dekorasyon bu kadar önemli ve mana kapılarını size açabilir. Sadece tefekkürler etrafınızı tartmaya dikkat edin yeter.

dekoratif-bahçe-aydınlatmalarıBahçeli bir evde oturanlar gerçekten kendilerine yazın fayda sağlayacak bir mekana sahip kişiler. Bu nedenle de imrenilecek kişiler. Bahçelerde gecenin karanlığına mum gibi aydınlık katacak ışıklandırma sistemleri, klasik bir ışıklandırma olarak bahçelerinizi gösterişsiz kılmamalı. Uygun fiyata, daha şık bir bahçeyi kendinize sunarak, akşam muhabbetlerini daha renkli bir hale getirmek mümkün. Sanıyorum bahçesi olanlar şimdiden bir temizlik ve yeni bir düzenlemeye giriştiler. Kimisi bu konuda mimarlarla çalışabilir ama buna imkanı olmayanlar da var.  İmkanı olmayanlar aydınlatmalarda kullanacakları aksesuarları daha sofistike tarzlarda seçmeyi deneyerek, bahçelerini mükemmel kılabilirler.

Göz alıcı modeller…

İnanın bir kuğunun içerisine yerleştirilen aydınlatma sistemleri bahçeleri çok anlamlı kılıyor. Aynı şekilde bir sincap heykelinin içerisine konmuş aydınlatma da, sofistike bir tarz bahçelerde meydana getiriyor. Yapmanız gereken bu tür aydınlatma sistemlerini yakından incelemek ve tercihinizi yapmak. Benim tavsiyem, ağaçlara bir elbise şeklinde asılan ve renkli olan aksesuarlar. Etrafa çok havalı bir ışık katıyor. Bunların yanında klasik asma aydınlatma sistemleri de var. Ahşap evlere daha uygun olan bu tarz, balkonlar içinde uygun bir şekle sahip.

Hemen en mükemmel aydınlatma tarzlarından birini seçerek, uygulamaya geçmeye başlayın. 2014 modelleriyle, bahçeleriniz daha güzel bir ahenge bürnecek.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.