Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Bahçe

Bahçelerin kapılarını açmaya başlıyoruz!

25 Mart 2014 2.427 kez okundu Yorum yapılmamış

bahce5Kış aylarını, soğuk günleri geride bırakmaya başladık. Yakın bir zamanda sağanak yağış bekleniyor ama nisan ayında baharın kapılarını aralamış olacağız. Bu nedenle bahçesi olanlar düzenleme konusunda araştırma yapmaya başlamışlardır. Kışın evimizin sıcak köşelerinde kapalı kaldık ancak yazın bahçelerimizde serinleyecek ve yazın sıcak havasını bir nebzede olsun muhabbetle hafifletmiş olacağız. Ünlü bahçe mobilyası markaları 2014 senesinin modasına uygun mobilyaları şimdiden piyasaya sürmeye başladı.

Bu seneki modellerde daha çok uzak doğu kültürünün hakim olduğunu görebilirsiniz. Uzak doğu kültürünün mistik ve doğayla daha iç içe olan yapısının bahçe mobilyalarında vücut bulmasının sağlanması isabetli olmuş. Çünkü bu sayede vücudumuzdaki negatif enerjinin dışarıya atılması daha kolay olacak. Uzak doğu kültürüne uygun tasarlanan bahçe mobilyalarında terapi etkisi sunan özelliklere sahip ağaçlar kullanılıyor. Organik ve tamamen doğal ağaç olan teak, maun gibi ağaçlar sağlıklı ve kaliteli.

Yeni modeller arasına bambu ve hasır tipleri girdi. Oldukça şık ve ilgi çeken bu stiller bahçelerinizde güller kadar esrarlı bir havayı sunacak. Oturma sedirleri, salıncak, şezlonglar, bank, yemek masası, sehpa ve bahçenize mükemmellik kazandıracak olan süs havuzları. Bahçelerinizi terapi etkisi kazandıracak olan mobilyalarla bu yazı daha güzel ve sağlıklı geçirebilirsiniz.

Bahçeler sevdiklerimizle çay muhabbetlerinin yaşanacağı en güzel yerlerden birisi. Bu mekanın özenle ve üzerine düşünülerek sevdiklerinizle daha iyi vakitler geçireceğiniz bir mekan meydana getirebilirsiniz. Süslü havuzların bahçenize kazandıracağı göz kamaştırıcı ahenk ve amazon ormanlarından bir kesit,  yazı daha sofistike geçirmenizi sağlayacak. Sağlıklı ve kaliteli bahçe mobilyalarını tercih ederek bahçenizi hem daha güzel yapabilir hem de hijyen, sağlıklı bir mekana çevirebilirsiniz. Daha iyi bir hayat için her zaman daha iyi mobilyaları seçmeniz gerektiğini asla unutmayın.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.