Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Bahçe

Bahçelerinizi dekore edin!

2 Ağustos 2014 2.142 kez okundu Yorum yapılmamış

Şehirlerin betonlaşan yığınları arasında kimse ömür boyu yaşmak istemez. Daire kültürünü benimsemekte zorluk çeken bir millet olduğumuz kesin. Çünkü biz ataları çayırlarda ve bayırlarda sürekli göç ederek yaşamış, bozkırlardan gelen bir neslin torunlarıyız. Dairelerde ruhumuz daralabiliyor. Bu nedenle her zaman villa tipi evlerde ve kendisine ait müstakil, bahçeli evlerde yaşayanları şanslı olarak görmüşümdür. Kendilerinin keyiflerine diyecek yok. yeşillerin arasında çay keyfi yapmak, bunu kendi muhitinde yapmak, çok ayrı bir duygu olsa gerek. Eğer sizinde kendinize ait bir bahçenizi varsa, ne kadar şanslı olduğunuzu bilerek, oraya değer vermeniz ve dekore etmenizde faydalar var.Bahçe-taş-döşeme

Daha iyi bir ev için daha güzel ve şirin bir bahçenin olması, yorgunluğunuzu ve stresinizi atmanız için muhteşem bir bahçeye açılan kapınızın olması, hayatı daha fazla benimsemeniz e huzurlu yaşamanız için ideal bir yol olacak. İlk yapmanız gerekenlerden birisi, bahçelerinize dekoratif figürlere sahip olan süs havuzları yaptırmak olmalı. Bunu biraz daha abartarak bahçenizin belirli yerlerinde akan bir nehir misali süs havuzlarınıza daha farklı anlamlar yükleyebilirsiniz. Her modern bahçelerden bu havuzlara rastlamak mümkün. Bundan sonra yapılacak olan güzel bir kamelya olmalı. Bahçenizin en güzel ve serin yerine bir kamelya yaptırmanız gerekiyor.

Bahçelerinizin yürüme parkurlarının sade döşenmiş taşlardan daha farklı olmalarını sağlayabilirsiniz. Gerçekten sanat harikası olan taşlarla, yürüme parkurları yapmanız, adeta bahçelerinize sanatsal bir mana atfetmeniz anlamına geliyor. Bunun için yapmanız gereken sadece, birbirinden farklı olan taşlardan birisini seçmek olacaktır. Eminim bahçelerinizde uyguladığınızda çok hoşunuza gidecek olan bu modeller sayesinde, bahçelerinizde geçirdiğiniz vakitler daha zevkli olacak. Yürümek sizin için bir zahmet değil, bir ayrıcalık olacak.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.