Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Perde

Balon perde

31 Aralık 2009 8.609 kez okundu Yorum yapılmamış

Balon PerdeBu muhteşem perde size bir çok kolaylık sağlamaktadır. Balon perdeler katlamalı sistemleri ile çok rahat ve kullanışlıdır. Mekanizmalı olarak katlanmaktadır ve mekanizması ile tekrar kapanmaktadır. Bu perdeler birçok kumaş ile kullanılabilinir. Genel olarak tüller ile kullanılmaktadır. Mekanizmalı perdeler eni büyük olan pencerelerde daha bir güzel görünür ve canlılık katar. Sizin rahatlığınız için tasarlanmış olan bu sistem kesinlikle işinize yarayacaktır.

Bu perdelerin toplama payı 50 ila 60 cm arasındadır. Uzun pencerelerde kullanılması perdeyi toplarken balon şeklini almasına yardımcı olur. Bu perdeler genel olarak klasik tasarımlı evlerde daha şık durmaktadır. Klasik tasarımlı evlere daha bir güzellik katarak onlara dekorasyona eşlik etmektedir. Diğer perdeler klasik tasarımların yanında somurtabilir ama mekanizmalı perdeler gayet güzel ve hoş durmaktadır. Aynı zamanda tabi ki ortama da yakışmaktadır.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.