Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Bambu sandalye takımları

2 Aralık 2011 3.143 kez okundu Yorum yapılmamış

Evinizin dekorasyonunda bambu sandalye takımları kullanmak hem ekonomik hem de şık bir tercih olabilir. Tamamen çevre dostu bir madde olarak bilinen bambu, evinizde güvenle kullanabileceğiniz bir dekorasyon ürünüdür. Bambu neredeyse her iklimde ve çok hızlı yetişebilen bir ağaç olduğundan, dekorasyon araçları için en ucuz hammaddelerden biridir. Üstelik çevre ile uyumlu bir görünüm yaratma konusunda, tercih edilebilinecek en doğal ürünlerin başında gelir.

Bambu ağaçları uzun, dayanıklı ve esnek oldukları için yapı malzemelerinden dekorasyon ürünlerine kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Esneklik kat sayısı çok faz olduğu için neredeyse her şekle girebilen bambu, sandalye yapımı için de oldukça elverişli bir maddedir. Genel olarak insanlar bambu sandalyeleri dış mekanlarda kullanmak isterler. Oysa zemini ahşap ya da ahşap görünümlü olan tüm odalarda kullanılarak, ambiyansın tamamlanmasına yardımcı olur. Özellikle mutfak gibi sıcak-soğuk değişiminin çok fazla yaşandığı odalarda tercih edilmesi son derece yararlı olur. Bambu sandalyeler esnek yapıları ile sıcak ortamda rahatça genişleyerek esneyebilir. Böylece normal sandalyeler gibi zorlanmadıkların kırılma ihtimalleri de yok denecek kadar azdır.

Yemek masalarında bambu sandalye kullanın sizin için oldukça büyük avantajları vardır. Bambu sandalyeler görünümleri itibari ile doğal ve sade olduklarından, üzerlerine ekstradan bir şey örtmeniz gerekmez. Ayrıca üzerine oturan insanların vücut yapılarına ya da oturma alışkanlıklarına göre esneyebildiklerinden, son derece rahat ve ergonomiktirler. Renk ve model seçimi konusunda oldukça fazla seçeneği bulunan bambu sandalyeler; yatak odalarından yemek odalarına, salonlardan bahçelere, mutfaklardan çocuk odalarına kadar evinizin her yerinde kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Evinizi bambu sandalye takımları ile dekore ederek; rahatlık ve şıklığı bir araya getirirken, aynı zamanda da ekonomik bir rahatlığa kavuşmuş olursunuz. Metal iskeletli ağır yapıları olmadığı için kolayca taşınırlar ve istenildiğinde sadece bir tornavida kullanılarak de-monte edilebilirler. Bütçenizi zorlamadan rahat, pratik ve bir o kadar da estetik bir sandalye takımına sahip olmak istiyorsanız, bambu sandalye takımları yüzlerce seçeneği ile sizleri bekliyor.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.