Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Banyo

Banyo aksesuarları

12 Temmuz 2009 3.349 kez okundu Yorum yapılmamış

Evimizin her yerini dekore ettiysek, banyoyu unutmak olmaz değil mi? Banyo her ne kadar pek fazla görünen bir yer olmasa da, ev dekorasyonuna düşkün olanlar, banyoyu dekore etmeden geçmezler. Peki, banyomuzu nasıl dekore edebiliriz? Araçlar, gereçler ve aksesuarlar nelerdir?

Günümüzde lavabolar artık ihtiyaç için kullanmaktan çıkmış, renkler ve zevklere uygun bir şekilde tasarlanmaya başlanmıştır. Banyo dekorasyonunda lavabolar önemlidir. Desenli lavabolar ile banyonuzda şık bir görünüm elde edebilirsiniz. İşlenmiş şekiler üzerine değişik yapıda taşlar konarak, şekilli lavabolar elde edilebiliyor. Banyo dekorasyonunda en önemli ve olmazsa olmazı banyo dolaplarıdır. Banyoda arzunuza göre ahşap veya pvc banyo dolapları yaptırılarak banyomuzun dekorasyonunu güzelleştirebiliriz. Modern banyolar için tasarlanmış banyo dolapları da özel tasarımlarıyla tahta dolap ve beyaz renkli mermerler kullanılarak çok güzel bir dekorasyon elde edilebilir. Bütün bunların yanında da dolaplarla uyumlu bir malzemeden değişik şekilli aynalar da kullanırsak banyo içerisindeki dekorasyonda da bir uyum olur. Banyo paspaslarının rengini de banyonuzun içindeki renk düzenine göre seçmenizde fayda vardır. Günümüzde değişik küvet modelleri mevcuttur. Birbirinden ilginç küvet modellerinden birini alarak, banyomuzun görümünü güzelleştirebiliriz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.