Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Banyo

Banyo dekorasyonunda şıklığın reçetesi!

31 Temmuz 2014 2.453 kez okundu Yorum yapılmamış

Banyolarınızın sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız, yapmanız gereken dekorasyonda birkaç değişikliğe gitmek olacak. Bunun için klasik bir banyo dekorasyonunu değil, modern ve endamlı bir dekorasyonu mümkün kılmanız gerekir. Banyolar evin en ihmal edilen yerlerinden birisi. Ama aslında en çok önem verilmesi lazım gelen bir yer olması gerekiyor. Çünkü işten çıktıktan sonra yorgunluğumuzu banyo yaparak atmaya çalıştığımız bir mekan. Ne kadar dekoratik açıdan lüks ve güzel olursa, o kadar rahatlatıcı ve ferahlatan bir yer olur.Siyah_beyaz_banyo_fayans_modelleri

İlk olarak klasik banyo tarzlarınızı nasıl değiştirebilirsiniz, bundan bahsedelim. Fayans modellerinizi düz renklerden seçmeyin. İllaki tek renk tercih edecekseniz, banyolar için en uygun olanlarının beyaz ve siyah olduğunu düşünüyorum. Bu iki renk birbirine kombin renkler olduğundan banyonun havasına da uygun olarak çok güzel bir ikili olabiliyorlar. Siyahın yerine gri tonda veya metalik tonlarda da fayans modelleri seçebilirsiniz. Fayansların üzerlerinde farklı motiflerin olması da, sizin zevkinize kalmış bir durum.

Fayanslara veda etmek isteyenler için banyolarının duvarlarına 3 boyut duvar kağıtları öneriyoruz. Böylece mükemmel lüks ve modern bir banyoyu kendinize sağlamış olacaksınız. Hem farklı, hem de banyo dekorasyonunda alışılmışın dışında bir dekorasyon. Küvetlerinizi de eğer bütçenizi sarsmayacaksa, jakuzi tarzında alın. Böylece hidro masajın insan vücudundaki sağlıklı etkisine de sahip olmuş olursunuz.

Banyo mobilyalarınızı doğal imal edilen markalardan almanızı tavsiye ederiz. Masif olan mobilyalar sayesinde, daha uzun kullanımlı ve sağlıklı bir banyo mobilyası edinmiş olursunuz. Anti stres ve anti bakteriyel yapıya da sahip olan bu banyo mobilyaları, faklı bir dekorasyonu mümkün kılmanız için yapmanız gerekenler arasında ilk sırada yer alıyor. Şimdiden fayans modellerine bakmaya başlayın ve değişikliğin başlangıcını yapaın.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.