Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Banyo

Banyo tadilatları için birkaç ipucu

20 Temmuz 2012 2.409 kez okundu Yorum yapılmamış

Banyolarda yenilik ve değişim yaratmak istiyorsanız düşündüğünüz tasarımları topluca bulacağınız showroomlar da, yapı marketlerde inceleyebilir ve maddeler halinde listeleyebilirsiniz. Fakat önerimiz fazla dağılmadan hızlı karar vermektir. Çok fazla alternatif oluşturmak sizi yorduğu gibi karar vermekte zorlayacaktır. Banyolarda yaratılmak istenilen değişim için birkaç tadilat ipucu verelim istedik,

Siyah, beyaz ve gri kombinlerini kullanarak banyoda tasarımcı izleri yaratabilirsiniz veya beyaz kullanarak kendinize kolaylık sağlarsınız. Zaman içinde aksesuar ve duvar renklerini de değiştirerek banyonuzu farklı bir hale getirebilirsiniz. Çünkü, beyaz her renk ile uyum sağlar.

Banyo için alınacak olan ürünlerde ölçülerin tam olmasına dikkat edin. Yanlış ölçüm yüzünden bütçenizi aşabilirsiniz.

Banyo yenilerken her şeyi aynı anda değiştirmek zorunda değilsiniz. Sadece küveti veya lavaboyu değiştirerek farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Eski küvetinizi özel tasarım bir lavabo ile kombinleyerek harikulade bir sonuç elde edebilirsiniz.

Beyaz veya düz renk olan banyo karolarına, cam mozaikler veya parça çiniler ekleyerek müthiş bir görsellik kazanabilirsiniz.

Ufak bir banyonuz varsa, ölü köşeleri köşe vitrifiyeler kullanarak değerlendirebilirsiniz.

Asma klozet ve asma lavabolar, banyoda yer kazanmanızı sağlar bu nedenle küçük banyolarda tercih etmekte fayda vardır.

Banyolarda aksesuarlar daima renk ve tarz katmaktadır. Sabunluk, hasır çamaşır sepetleri, klozet fırçaları ve takımları, paspaslar ummadığınız kadar havanızı değiştirir.

Küvette uzun süre kalmayı seviyorsanız, bir küvet tepsisi edinebilir ve dinlenirken kitap okuyabilir ve bir şeyler içebilirsiniz. Bu küvet tepsilerini kullanmadığınız zamanlarda mumlar ile donatabilir ve hoş bir romantik hava yaratabilirsiniz.

Kullanmadığınız eski dolapları duvar kağıdı kaplayabilir veya boyayarak banyonuzda depolama noktası olarak kullanabilirsiniz.

Boş kalan duvarlara banyo renkleri ile uyumlu raflar koyabilir ve renkli şişeleri ile bakım ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz.

 

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.