Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Banyo

Banyolarınıza özel duşakabin modelleri

1 Haziran 2014 3.390 kez okundu Yorum yapılmamış

Banyo konusunu işlerken klasik dekorasyon sitillerinden daha farklı aksesuar ürünleriyle, banyolarınızı daha sofistike bir mekan haline getirmeye yarayacak fikirlere ağırlık veriyorum. Bugün de sizlere banyolarınızda mükemmel tasarımlar meydana getiren hem işlevsel hem de dekoratif bir ahenk sağlayan duşakabinlerden bahsedeceğim. Banyolarınızın boyutlarına göre farklı stil ve tasarımlarda olan bu aksesuar, banyolarınızın küvet bölümlerini kapatarak daha güzel bir banyo meydana getirmekte. Asıl amaç, banyolarınızın temiz ve hijyen bir yer olmasında sizlere yardımcı olan duşakabinler, dekoratif şıklık sağlayacak tasarımlara sahipler.2014-modası-duşakabin-model-ve-örnekleri-26

Duşakabin modellerini almadan evvel öncelikle yapmanız gereken imalatının kaliteli olup olmadığıdır. Eğer plastik ham maddeden meydana gelmiş sahte duşakabinler alırsanız, banyonuzda tehlikeye yer vermiş olursunuz. Üstelik bu plastik modeller, çabuk kırılmaya ve çizilmeye, deforme olmaya yatkındırlar. Özellikle bu tip duşakabinlerden kaçınmalısınız. Dekoratif olarak kristal işlemeli kabinler, su damlacıklara sahip kabinler, ve daha farklı stillerde kabinler söz konusu olmakta. Camlı bölmelere de dilerseniz sahip olarak, camın banyonuza katacağı ferahlığı temin etmiş olursunuz.

Küvetler…

Banyoların olmazsa olmazlarından küvetlerde önemli bir aksesuar. Duşakabin modelleriyle entegre olarak daha sofistike bir banyoya böylece sahip olabilirsiniz. Üretilen küvetlerin yüzeyinin kaygan olmasına dikkat edin. Böylece kir üzerinden akarak, sararmalara veya daha farklı mikropların orada tutunmalarına engel olur. Oval, dikdörtgen, mini modellerde üretilen küvet modelleri, banyolarınızda nasıl bir duş keyfi yaşayacağınıza göre farklılıklar göstermekteler.

Örneğin hidro masaj şeklinde bir duş keyfi yaşamak isteyenler için gerekli olan  küvet tipi, motorlu sistemlere sahip olmalıdır. Böylece jakuzi keyfini ve hidro masajın sağlıklı terapisini banyolarınıza sağlamış olursunuz. Bu sistemi banyonuza alırken dikkat etmeniz gerekende motorunun doğa dostu olup, olmamasıdır. Sessiz, sudan etkilenmeyen ve dayanıklı yapısıyla suyun yüzeyinin vücudunuza mesaj uygulamasını sağlayacaktır.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.