Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Bebek odaları için cibinlikler

15 Ağustos 2014 2.231 kez okundu Yorum yapılmamış

Bebeklerin tatlılığına ve güzelliklerine uygun cibinlik modelleriyle odalarını daha lüks ve mükemmel bir hale getirebilirsiniz. Anne ve babalar için bebeklerinin değeri her şeyden daha fazla ve önemli. Bu nedenle bebek odalarının bebeklerinin değerine uygun şekilde tasarlanması gerekir. Hem sağlık açısından hem de dekorasyon açısından kaliteli bir bebek odası, daha iyi yetişmesi ve bakılması gereken bebekler için önemle dikkat edilmesi gereken noktalar. Cibinliklerde bu noktada her ne kadar lüks ve modernliği temsil etmiş olsalar da, sağlık açısından bebeklerin sivri sineklerden korunmasına yardımcı olurlar.bebek-odası-cibinlik-modelleri-7

Yazın ne yapsak, ne etsek de, sivri sinek derdinden kurtulmak zordur. Özellikle bebekleri olan ailelerin bebek odalarını sıkı bir koruma altına almaları gerekir. Cibinlikler sayesinde bebek beşiklerini her tarafı kapanacağından, sivri sineklerin bebeklerinizi rahatsız etmesi ev mikrop bulaştırması söz konusu olmayacaktır. Cibinlikler hem lüks ve modern hem de sağlıklı bir bebek odasının temin edilmesinde önemli bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden farklı modelleri sayesinde, anne ve babalarında ilgisini ve beğenisini çeken cibinlik modelleri, zarar vermeyen kumaş ve boyalarla süslendiriliyor.

Bebek beşikleriyle ideal bir kombin meydana getiren cibinlik modelleri sayesinde bebeğinizin güzelliğine uygun bir bebek odası dekorasyonu meydana getirmiş olacaksınız. Bebek beşiklerine de biraz değinmek gerekirse organik tasarımlarından almanızı bebeklerinizin sağlığı açısından önemli bulmaktayım. Boyama aksamlarının ve üretilen ana maddenin kimyasal olması durumunda bebeklere zarar verebilirsiniz. Bu durumda organik tasarımlar tercih edildiklerinde söz konusu kimyasallar veya ana maddedeki bebekler için uygun olmayan maddelerden kaçınılış olur. Organik tasarımlar, sağlıklı süsleme ve boyama ekipmanlarının kullanılması, çocuklarınız için sağlıklı bir odanın değişilmez mobilya ve aksesuarları olmalı.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.