Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Bebekler için yeni tasarımlar

21 Temmuz 2014 2.496 kez okundu 1 yorum var

Anne ve babalar için bebeklerinin önemini ifade eden cümleler kurmak burada çok zor. Ancak bebeklerin değerini bilen birisi olarak, anne ve babaların bebek beşikleri konularında birkaç hususu iyi bilmeleri gerekiyor. Öncelikle bebek beşiklerinin sunta veya suntalam tarzı ham maddelerden üretilmemesi çok önemli. Bunun yanında, yataklarının ortopedik olması lazım. Eğer çok sert veya çok yumuşak olursa, uyku problemleri bebeğiniz yaşayabilir. Bebekler içinde uykunun ne anlama geldiğini düşündüğünüz zaman kimse bebeklerinin uyku problemi yaşamasını istemez.bebek-alti-degistirme-ünitesi

Bunların yanında, anne ve babaların beşiklerdeki süsleme malzemelerinin de sertifikalı ürünler olmasına dikkat etmeleri gerekiyor. Aksi halde, bebekleriniz için zararlı bir beşik süslemelerinin kullanıldığını düşünebilirsiniz. Sertifikasız ürünleri de kesinlikle almamanızı tavsiye ederiz.

İşlevsel bir bebek beşiğinin olması da annelerin bebeklerinin bakımlarında pratik olmalarını sağlayacak önemli bir husus. Bu konuda bebek beşikleri evlerinizde sizlere çok rahat bir ortam sağlıyorlar fakat, İsviçreli bir tasarımcının yeni geliştirdiği bebek bakım ünitesi sayesinde, annelerin işini daha da kolaylaştıran bir ürün piyasaya sürüldü.

Bu ürün kolay bir şekilde duvara monte ediliyor. Açılır kapanır kapakları sayesinde ise, fazla yer kaplamıyor. İstediğiniz zaman duvardan söküp, farklı bir mekana taşımakta çok kolay. V şeklinde açılan kapağı sayesinde, çocuğunuzu alt kapağa emniyet kemeriyle koyarak, gerekli bakımını kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Üst kapakta da bakım için gerekli olan bazı malzemeleri koymanız için düşülen saklama yerleri var.

Oldukça kullanışlı olan bu tasarım, annelerin tüm ihtiyaçlarına neredeyse cevap veriyor. Bir yere misafirliğe gittiğinizde de bu bakım ünitesini yanınızda götürebilir, bebeğinizin bakımını bu konsepte kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Çocukların zarar görmeyeceği malzemeden üretilen bu bakım üniteleri, aynı zamanda bebeklerin bakım sırasında emniyetinin sağlanmasında kaliteli bir şekilde tasarlanmış. Güvenle kullanabileceğiniz bakım ünitesi, anneleri bekliyor!

 

 

Okur Yorumları »

  • Caner kaya dedi ki:

    Görseldeki duvara monte alt açma ünitesini satın almak istiyorum, acil dönüşünüzü bekliyorum. Kolay gelsin

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.