Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Bebeklerinizi nasıl bir beşiğe emanet ediyorsunuz?

28 Şubat 2014 1.708 kez okundu Yorum yapılmamış

Anne olmak bazı sorumlulukları da yüklenmek demek. Kadınlar için anne olmanın, babalar içinde baba olmanın verdiği sevinç, hiçbir duyguya ve sevince tekabül etmez. Bu andan itibaren herkes çocuğun gelişimi ve iyi bir geleceğe sahip olması için çalışır. Ancak anne ve babaların bebeklerin ilk evi olan bebek beşiklerine dair bilmeleri gereken bazı durumlar var. Eğer doğru bir bbek beşiği seçmezseniz, çocuğunuza zarar verebilirsiniz. Bebeklik döneminin iyi bir şekilde geçmesi, diğer dönemlerinde aynı şekilde güzel geçirilmesine vesile 780919122620720013olacak.

Bunu sağlamak için bebeklerin anne karnından sonraki güzel mekanları olan bebek beşiklerinin kaliteli seçilmesi lazım. Peki anne ve babaların bu konuda ne yapması gerekiyor. Öncelikle bebek beşiklerinin ana maddesinin kesinlikle sunta veya bunun bir yan ürünü olan suntalam olmamasına dikkat etmelisiniz. Tamamen doğal ve organik yapıya sahip bir bebek beşiği alınmalı. Kesinlikle bebek beşiklerinin görünümüne adlanılmamalı. Görselliğinden etkilendiğiniz bebek beşikleri, sağlam ve kalite standartları açısından bebeklere uygun olmayabilir.

Bebek beşikleri özellikle UNICEF sağlık kriterlerine uygun olarak tasarlanmakta. Bunların boyama malzemeleri, lake boyama veya su bazlı boyama teknolojisiyle yapılarak, kimyasallardan dolayı çocukların zarar görmesi engellenmekte. Anti stres ve anti bakteriyel yapıda üretilerek, daha ferah ve temiz bir ortam çocuklara sunulmakta.

Tüm bunlardan sonra anne ve babanın dikkat etmesi gereken, işlevsellik bakımında güzel bir kullanım sunan bebek beşiği bakmak. Saklama yerleri bol olan ve süslemeleri çocuklarınızı meşgul edebilecek şekilde dizayn edilen güzel bir beşik, sizlere ve çocuklarınıza uygun olan olabilir. Özellikle doğal ağaçlardan veya MDF lam sistemli bebek beşiklerinden almanızı önemle  tavsiye ederiz.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.