Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Beyaz gri ev dekorasyonu

4 Nisan 2012 7.201 kez okundu Yorum yapılmamış

Dünyaca tanınan ve birçok ödüller alan Frank Roop adlı tasarımcının harika bir modern salon tasarımı gri ve beyaz renkleri buluşturuyor.

Çok kereler sizlerde beyaz ve gri salon dekorasyonu düşünmüş veya uygulamış olabilirsiniz. Beyazın sadeliği, şıklığı, aydınlığı parlak gri ile renkleniyor. Modern salon tasarımları olarak beyaz ve gri bir arada çok soğuk olabilir diye düşünenleri bu düşüncelerinden vaz geçirebilecek şıklıkta ve güzellikte.

Beyaz gri salon tasarımında her köşede kendini hissettiren parlak griler bütünlüğü sağlıyor ve dengeliyor. Şık atmosferi yaratan kanepeler, perdeler ve halılar kadar etkileyen yan sehpalar ve orta sehpalar oluyor. Perdeler başlı başına bir tasarım aslında. Perdelerde de kullanılan ikinci renk ve kanepe üzerinde bulunan yastıklar kendi aralarında uyum içinde görünüyor. Yan sehpaların her ikisinin de aynı olmaması farklı iki modern sehpanın kendi bulundukları alanlarla bütünlük sağlıyor. Modern salonun her köşesinde kendini hissettiren beyaz ve gri aydınlatmalarda çarpıcı bir şekilde vurgulanıyor. Orta sehpanın ise diğer sehpalardan farklı renk ve oval oluşu ve yumuşak duruşu farklı bir güzellik sunuyor.

Zemin kaplaması ile halı güzel bir geçiş yaparken kanepe üzerinde bulunan çarpıcı sarı ısıtıyor adeta modern salonu. Soft, şık, ferah, aydınlık bir modern salon dekore etmek isteyen kişiler parlak gri ve beyazı kullanabilirler. Aydınlatmaları, sehpa üstü ve pencere önü aksesuarlar ile yan sehpaları ve kanepe yastıklarını uçuk yeşil gibi  farklı bir renk kullanarak şık tasarımlar ortaya çıkarabilirler.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.