Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Beyaz yemek odaları modelleri

10 Haziran 2014 1.785 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerinize çok yakışacak olan bir yemek odası modeli var. Beyaz lake modeller. Daha farklı bir tasarımı evlerinde görmeyi dileyenler için en iyi tercih edilebilecek tarzlardan birisi olan beyaz, yemek odalarını mükemmel bir şekle büründürüyor. Her tarafın kışın vaki olan beyaz örtü manzarasından farksız olduğunu bir düşünün. Temizlik, hijyen, sağlık ve aklınıza beyaz ile ilgili ne geliyorsa, yemek odalarınızda onları hissetmeniz mümkün.fuga-mobilya-yemek-odasi-takimlari

Eski mobilyalarda beyaz pek fazla tercih edilmeyen renk olarak akıllarda kalmış. Çünkü kirlenmesi halinde temizlenmesi zor ve zahmetli oluyordu. Rengin açıl olması lekenin izinin kalmasına sebep oluyordu. Bu da mobilyalarda istenmeyecek bir husus olduğundan beyaz tercih edilmezdi. Ama şimdi beyaz en çok üretilen tasarımlar arasında. Çünkü eskisi gibi kirlenme lüksü yok. Temizliği çok kolay. Anti bakteriyel özellik sayesinde mobilyaların hepsinde kirlenme hususu çoktan aşıldı. Kolay bir temizlikle mobilyalarınızı korumanız artık çok basit. Bu nedenle beyaz yemek masalarına karşı bir ön yargınız kesinlikle olmasın.

Yemek odalarınızda a’dan z’ye her şeyin beyaz olmasını sağlayın. Halılar, duvardaki aksesuarlar, perdeler, sehpalar, şifonyerler ve aklınıza ne geliyorsa hepsinin beyaz tasarımda olmasını sağlayın. Yemek odalarının daha ferah ve iştah açan bir yer olmasını bu şekilde sağlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle ve misafirlerinizle daha iyi bir ortamın sağlanmasında beyazın sıcak yüzünü sizinde fark edeceğinizden eminim.

Kaliteli mobilyalar

MDF veya organik ağaçlardan imal edilen mobilyalarla evinize değer verdiğinizi gösterin. Sadece evinize değil tabi, aynı zamanda kendinize ve sevdiklerinize değer verdiğinizin  alameti olarak sağlıklı mobilyaları kullanmaktan asla vazgeçemeyin. Sağlıklı, hijyen, kaliteli, ergonomik ve uzun süreler size hizmet edecek bir mobilya tarzı ile, evlerinize şıklık kazandırın.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.