Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Duvar

Bir duvar fotoğraf

13 Ocak 2012 3.319 kez okundu Yorum yapılmamış

Estetik duruşları ile duvar dekorasyonlarında kullanılan duvar kağıtları, aynalar, sticker dan sonra yeni duvar dekorasyon fikirleri ortaya çıkıyor. Duvarlar fotoğraflarla süslenmeye başladı.

Duvarlar adeta fotoğraf sergi salonlarının eşsiz görüntülerini anımsatıyor. Oturma odalarının bir duvarı fotoğraflar için ayrılıyor.  Daha sonra fotoğraflara uyum gösteren ve fotoğraf ebatlarında olan çerçeveler hazırlanıyor ve çerçevelere fotoğraflar yerleştiriliyor.  Duvara asılacak fotoğraflar albümünüzden seçtiğiniz veya kendi çektiğiniz fotoğraf olabilir.

Çerçeveleri hazırladıktan sonra sıra duvarı hazırlamaya geliyor. Rastgele duvara asılan çerçeveler estetik güzellik yerine berbat duvar görüntüsü verebilir. O nedenle belirli bir akışta duvara asılacak çerçeveler hazırlanır ve asılır. Öncelikle ambalaj kağıdı yere serilir. Sonra çerçeveler üzerine dizilir. Çerçevelerin boyutlarına göre ambalaj kağıtları kesilir. Daha sonra kesilen ambalaj kağıtları ile çerçevelerin duvara nasıl dizileceği konusunda ön izleme yapmak amacıyla ambalaj kağıtlarını bant yardımıyla duvara yerleştirin. İstediğiniz çerçeve istediğiniz yerde duruyorsa sorun yok demektir. Hemen bir kalemle çivinin çakılacağı yeri işaretleyin ve çivileri çakın. Şimdi de çerçevelerinizi asın.

Güzel bir fotoğraf arşivinizi evinizin duvarında sergileyebilirsiniz. Hikayesi olan fotoğraflarınızı asabilirsiniz. Aile büyüklerinin fotoğraflarıyla isterseniz soy ağacınızı duvarınıza taşıyabilirsiniz. İsterseniz fotoğrafları üstten led ışık vererek daha fazla görsellik sağlayabilirsiniz.
Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.