Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Butik otel dekorasyonu

28 Ocak 2012 3.625 kez okundu Yorum yapılmamış

Butik otel yapısal özelliği ve mimarı tasarımı ile dikkat çeken özgün dekorasyon malzemeleriyle dekore edilmiş, standartlar üstünde hizmet veren ve beş yıldızlı otel kalitesinde olan lüks otellerdir. Butik otellerde ortalama 10-30 arası oda sayısı bulunuyor. Butik oteller 24 saat oda servisi veriyor ve genel kullanım alanlarında klima sistemi bulunuyor. Çamaşır yıkama, kuru temizleme, otopark hizmeti, odalara gazete servisi bulunuyor. Otel hissi uyandırmayan, kendine has ve özgün olan butik oteller diğer otellere göre daha samimi, misafirlerine daha sıcak bir atmosfer oluşturuyor. 

Özellikle dağ, deniz, göl gibi manzaralı yerlerde misafirlerini karşılıyor. Butik otel odaları temiz, hijyenik ve bakımlı olduğu kadar özgün tasarımı, rahat yatakları, dekoratif objeleri ile dikkat çekiyor. Odada yatak, nevresim takımı, yatak örtüsü son derece kaliteli kumaştan yapılıyor. Çok yumuşak ve sıcak olan kaz tüyünden yapılmış yorgan ve yastıklar kullanılıyor. Otantik abajur ve aplikler odayı aydınlatıyor.
Banyo ve banyo aksesuarları özgün çizgiler, doğal ve şık tasarımı dikkat çekiyor. Kahvaltı ve akşam yemeklerinin yendiği salon veya bahçe adeta çok şık bir ev ortamında yemek yeniyormuş hissini uyandırıyor. Bahçe dekorasyonu masa ve sandalye seçiminde ahşap kullanılmaya özen gösteriliyor. Ağaçlar ve çiçekler gibi doğa ürünleri mutlaka bulunuyor. Bahçede hamak, bahçe salıncağı çok tercih ediliyor. Doğal dekorasyon malzemeleri, butik otelin her alanında dikkat çekiyor.  Hiçbir abartı olmayan doğal bir aydınlatma seçiliyor. Butik otel özgünlüğü giriş kapısından başlıyor ve otelin her alanında bu özgünlük korunuyor. Duvarlarda abartısız ilginç veya antik objeler bulunuyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.