Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Cam sehpa modelleri evlerinize şıklık katar

19 Haziran 2014 1.991 kez okundu Yorum yapılmamış

Sehpalar dekorasyonların olmazsa olmaz araçlarından birisi. Özllikle mobilyaların birbirlerine kombin olmaları bakımından sehpalar, önemli bir araç. Ancak seçiminde bazı kriterlere dikkat edilmediğinde evinizde istediğiniz verimi sehpalardan alamayabilirsiniz. Bunun için sehpaların modelleri ve işlevsellikleri hakkında biraz bilgi verelim.images

İşlevsel sehpalar…

Özellikle son tasarımlar evlerde sehpaları sadece süs olmaktan çıkarıyor. Önceleri sadece misafirlere sunulan ikramlarda kullanılan sehpalar, şimdilerde özeliklerine göre daha kaliteli ve işlevsel bir tasarıma bürünmüş durumdalar. Bazen bir çalışma masasına, bazen de bir yemek masasına dönüşen işlevsel niteliğe sahip orta sehpa modellerinin varlığından haberdar olmalısınız. Evinizde bu tip bir sehpa alarak, yemek masasından veya çalışma masasından tasarruf sağlayabilirsiniz. Üstelik bu model sehpaların saklama alanları da yeterli durumda olduğundan kullanım tarzınıza göre gerekli olan eşyaları saklama yerlerinde tutabilirsiniz.

Cam orta sehpalar…

Evlerinde işlevsellikten çok, modernliğe veya gösterişe önem verenler, cam orta sehpalara bakmalılar. Cam zaten evin havasını değiştiren ve son tasarımlarda çok kullanıla bir malzeme haline geldi. Kadınların en çok tercih ettikleri modellerin arasında camlı modeller var. cam eve farklı bir hava kattığından özellikle tercih ediliyor. Sizde camlı modeller sayesinde evinizde farklı bir havanın sağlanmasını gerçekleştirebilirsiniz.

Lüks sehpalar…

Gerçekten lükse karşı bir ilgisi olanlar, orta sehpa modellerinden mermerli yapıları tercih etmeliler. Bunlar özel tasarımlardır ve mermere verilen farklı şekillerde evinize özgü tasarımlara sahip olabilirsiniz. Narin ve sağlam bir şekilde tasarlanan bu sehpa modelleri, tamamen süs özelliğinde olan tasarımları ifade ediyor. Sizde mermer tasarımlara göz atarak ne demeye çalıştığımızı anlayabilirsiniz.

Sadece orta sehpa modellerini değil, aynı zamanda küçük işlevsel  sehpa modellerinde de ayrımlar var. Küçük sehpa modellerinde camlı tasarımlar işlevsel bakımdan diğerlerinden daha kötü bir deneyim sağlarken, özellikle ahşap modeller, deneyim bakımından güzel imkanlar sunarlar.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.