Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Çamaşır odanızı pratik hale getirin

11 Ekim 2013 2.056 kez okundu Yorum yapılmamış

Çamaşır odaları çok dağınık bir halde görülebilir. Bu durum hanımlar için çok can sıkıcı bir durumdur. Ancak birkaç malzeme ile daha çamaşır odasıdüzenli bir çamaşır odasına sahip olabilirsiniz. Öncelikle çamaşır odalarında lüks bir dekorasyon elde edeceğim diye işimize yaramayacak olan aksesuarlardan kurtulmalıyız. Enerjimizi bu tür aksesuarların düzeni için, temizliği için harcamaya gerek yok. Bu aksesuarların yerine bolca askılığa ve raflara ihtiyacımız var. Askılıkları ütülediğiniz elbiselerde kullanmak için çamaşır odanızda bulundurmalısınız. Rafları da daha düzenli bir hale getirmelisiniz. Tüm temizlik ürünleri aynı rafta bulunmalı ayrıca bu raflar koyacağınız ağır malzemeleri taşıyabilecek sağlamlıkta olmalıdır. Burada şunu da söylemek isterim. Temizlik malzemelerini koyacağınız raf sistemleri kapaklı olursa daha hoş bir görüntü çamaşır odanız da bulunur.

Günlük işlerinizde sürekli girdiğiniz çamaşır odanızın güzel görünmesi sizin çalışma şevkinizi arttıracaktır. Bu nedenle çamaşır odalarında ki düzene önem vermelisiniz. Boş alanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmek için kendinize uygun çözümler üretmelisiniz. Mesela tüm temizlik malzemelerini düzenli bir şekilde çamaşır odanızda saklayabilirsiniz. Ayrıca ayrı ayrı kutular yaparak, elbiselerinizin özelliklerine göre bir sınıflandırma yapabilirsiniz.

Bunun yanında çamaşır odanızda elbiseleri katlamanıza yardımcı olacak bir masada bulunmalıdır. Bu masayı sadece elbiseleri katlamak için değil, daha farklı amaçlar için de kullanabileceğinizden yer alması gerekiyor. Çamaşır odalarınızı daha ergonomik hale getirmenin yolu budur. Yeriniz yoksa, katlanabilir masa sistemiyle duvara monte ettirebileceğiniz bir masa sorunu çözebilir. Ayrıca ütü masasını da duvara monte ettirebilirsiniz. Böylece hem yer kaplamasını önlemiş olursunuz hem de daha düzenli bir görünümü elde edebilirsiniz.

Renk tercihi olarak çamaşır odalarında temizliğin rengi olan beyazı kullanmanız çok estetik bir hava kazandıracaktır. Daha pratik bir çamaşır odası için daha akıllı bir dekorasyon gerekir.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.