Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Yapı

Çatı pencereleri ile manzara keyfi

25 Temmuz 2012 1.584 kez okundu Yorum yapılmamış

Evinizin çatı arası için daha fazla fikre ihtiyaç duyuyorsanız, yeni manzara keyfini yaşamak, yaşam tarzınızı değiştirmeden yeni ve modern tekniklerin getirdiği konfora sahip olmak istiyorsanız, bunun için çatılarınıza estetik çatı penceresi koyabilirsiniz.

Akıllıca uygulanan tekniklerle üretilen ve geliştirilen çatı pencereleri sayesinde, gün ışığı, kolay kullanımı ve geniş bir manzarayla konforlu oturma alanlarına kavuşabilirsiniz. Çatı pencerelerinde, iç mekana bakan standart pencere kanatları kaldırılarak, tek bir elle kolaylıkla kullanılabilen açma kapama sistemleri geliştirilmiştir. Rahat ve kolay temizleme imkanına sahip olan çatı pencereleri, dış tarafına uygulanabilen elektrikli panjur sistemiyle de görsellik ve fonksiyonellik sağlıyor. Büyük ya da küçük çatı katlarınızda, panoramik çatı pencereleri ile tam anlamıyla yepyeni perspektifler yakalayabilirsiniz. Panoramik çatı pencerelerinin altında, bir kış bahçesi veya gece yıldızları seyrederken yapılacak olan bir banyo keyfi neden olmasın ki? Panoramik çatı penceresinde sunulan otomatik açma kapama sistemi sayesinde, çatınız bir anda güneşlenebileceğiniz bir terasa dönüşebilir. Bol ışık ve geniş bir manzara elde etmek için, inanılmaz konfor sağlayan panoramik çatı pencereleri, farklı bir yaşam duygusu vermektedir. Çatı pencereleri, her tip çatı formuna uygun olarak dizayn edilmişlerdir. İster dik açılı ister az eğimli olsun, tüm çatılarda rahatlıkla kullanılabilir. Çatı pencerelerinde kullanılan camlar, özel olarak temperlenmiş ve kırılmalara karşı dayanıklı olarak üretilmişlerdir. 300 kg’a kadar olan ağırlıkları rahatlıkla taşıyabilecek şekilde tasarlanan çatı pencereleri, esnek ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanılabilir.

Siz de evinizin çatı arasında yeni ve konforlu bir yaşam alanına kavuşmak istiyorsanız, çatı pencerelerinden mutlaka yararlanmalısınız. Çatılarınızın, hem görselliği hem de kullanım amacına oldukça büyük katkılar sağlayacak olan çatı pencereleri, birçok çeşit ve modellerde kullanım amacına uygun olarak üretilmektedir.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.