Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Duvar

Cazibeli boyalarla evlerinizde farklılığı yakalayın!

5 Mart 2014 2.592 kez okundu Yorum yapılmamış

Son zamanlarda boya sanayisi de gelişme gösterdi. Daha dekoratik ve modern bir evin tesis edilmesi adına boyaları piyasaya sürdü. Aslında bunu yapmasının sebebi, giderek duvar kağıtlarından dolayı kan kaybetmesiydi. 3 boyutlu duvar kağıtları evleri şık ve modern yapmak adına son zamanlarda giderek tercih edilen bir yöntem oldu. Ama duvarlarında boyaların çizdiği desenlere kavuşmak isteyenler, İtalyan boya modelleriyle bunu sağlayabilirler.

desenli_duvar_boya_renkleri-5-1afBu boyalar, kendilerinden desenli bir şekilde, evlerinizin duvarını eski boyalardan farklı olarak daha göz alıcı bir hale getiriyor. Mükemmel şekilde desenler çizen boyalar, duvarlarınızda adeta bir sanat eseri meydana getiriyor. Duvar kağıtlarına göre daha kalıcı ve kullanışlı hale gelen bu boya modelleri, estetik kazanarak, daha da tercihe dilebilir hale geldi.

Evlerinde bu boyaları kullanarak duvarları daha farklı kılmak isteyenler, her duvara farklı farklı desenler uygulayabilirler. Bunu yaparken her desenin ve rengin birbiriyle kombin oluşturmasına dikkat edin. Dilerseniz, her duvarı aynı renk ve desenli boyaları kullanarak daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

3 boyutlu kağıtlar

Bugün boyalara göre daha çok tercih edilmeye başlansa da, henüz tüketiciler renkli ve desenlere sahip olan boyaların farkında değil. 3 boyutlu kağıtları evinizin bir duvarında tablo niyetine kullanabilirsiniz. Diğer duvarlarında renkli ve desenli boyalardan olmasını sağlayarak, daha farklı bir kombine imza atabilirsiniz. Duvarların eski soğuk yapısından kurtulması adına, İtalyan boyaların değişik versiyonuna imza atmaktan çekinmeyin.

Evlerinizi yaşanılabilir bir hale getirmek adına yapacağınız her yenilik, duygularınızı harekete geçirebilmeli. Sizi ifade edebilmeli. Bunun için her zaman yeniye odaklanın ve yeni fikirlere açık olun. Evleri her zaman daha güzel bir yuva haline getirmek için çalışan tasarımcı ve firmalar var. yaşam alanınızı ne kadar duygulara hitap eden bir merkez haline getirirseniz, o derece mutlu ve huzurlu bir yaşama sahip olursunuz.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.