Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Çekyatlı ve bazalı köşe koltuk takımları

1 Ekim 2012 11.828 kez okundu 1 yorum var

Mekanda yer kazanmanın en pratik ve işlevsel yollarından biri olan köşe koltuk takımları, salon dekorasyonunda en çok tercih edilen mobilyalar arasında yer alır. Küçük salonlu evlerde mobilya seçimi yapmakta zorlananların imdadına yetişen köşe koltuk takımları yeni sezonun trend renklinin hakim olduğu modelleri ile işlevsel olduğu kadar şık çözümler de sunuluyor. Modüler bir yapıya sahip olduğu için farklı genişlikteki alanlarla dahi tam uyumu yakalayabilen köşe takımları ayrıca baza modelleriyle hatırı sayılır bir depolama alanı da sunmaktadır. Çekyatlı ve sandıklı modelleriyle birçok amaca hizmet eden köşe koltuk takımları çağdaş dekorasyon tarzının da giderek daha çok tercih ettiği mobilyalar arasında yer alıyor.

Mekanlara sıcak bir görünüm katarken yüksek konfor da vaat eden köşe takımları birçok insanın ortak sorunu olan ölü alanların en ideal şekilde değerlendirilmesini sağlıyor. Minimalist dekorasyon stilinin vazgeçilmezleri arasında yer alan köşe takımları, kapladığı alanla ters orantılı bir kullanım kolaylığı sunmaktadır. Salon büyüklüğüne göre mekan ile tam uyum sağlayan mobilyaların kullanılmasına imkan tanıyan köşe koltuk takımları, boyun destekli üniteleriyle sunulan konforun en üst seviyeye gelmesini de sağlıyor. Köşe koltuk takımlarında farklı mobilya iskeletleri kullanılabildiğinden kullanım alışkanlıklarına göre farklı sistemlerin tercih edilmesi de mümkün. Evde fazladan yatak ihtiyacı olanlar için çekyatlı ürünler bulunduğu gibi, depolama alanı ihtiyacı olanlar için bazalı ürünler de bulunuyor.

Yaslanma bölümünün ve kolların pratik bir şekilde açıldığı köşe koltuk takımları misafirlerinizin rahat edeceği yatakların saniyeler içinde açılmasını sağlayacaktır. Çift kişilik yatakları aratmayan genişliğe sahip olan ürünlerin pratik bir şekilde açılması şüphesiz misafir ağırlamayı çok daha kolay bir hale getiriyor. Modern çizgilere sahip olan köşe koltuk takımları ile şehir yaşamına uygun bir dekorasyon stili yakalayabileceğiniz gibi klasik tasarımları destekleyen doğal ahşap modellerle sade ancak bir o kadar da şık bir atmosfer oluşturmanız da mümkün… Birçok farklı renk ve desene sahip olan köşe koltuk takımlarıyla her dekorasyon stiliyle tam uyum yakalanabilir. Geniş kullanım alanı sağlayan köşe takımları sayesinde kalabalık aileler için konforlu bir yaşam alanı oluşturulurken, mekanın mobilyalarla dolması da önlenecektir. Evlere fazladan yaşam alanı kazandıran köşe koltuk takımları ile estetik olduğu kadar işlevsel ve rahat bir mobilya takımına sahip olabilir, sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanın daha da keyifli bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Rahnansaika

 

Okur Yorumları »

  • serife dedi ki:

    ben bu bazalı köşe takımına nasıl ulaşabilirim.fiyatı nedir

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.