Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aksesuar, Duvar

Çok amaçlı duvar çerçevesi

4 Şubat 2012 6.602 kez okundu Yorum yapılmamış

Bir İtalyan tasarım olan çok özel duvar çerçeve, bilinen fotoğraf çerçevelerinden çok daha büyük olarak tasarlanmış. Çok amaçlı kullanılan bu çerçeve iç dekorasyon için klasik ve modern çizgilerle hazırlanmış. Her dekorasyonda şık duran modelleri var. Klasik dekorasyon için parlak renkli ve kenarları süslü olarak yapılmış. Değerli taşlarla bezenmiş modelleri bulunuyor. Modern duvar çerçevesi ise gayet sade ve şık bir görüntü sergiliyor.

Duvar çerçevesi dekoratif görünümünün yanında yenilikçi ve modern bir kullanım aksesuarı aynı zamanda. Duvarın yarısından fazla bir alanını kaplayan duvar çerçevesi salonda bulunan dvd, cd koleksiyonu için kullanılabiliyor. Çerçeve içine yerleştirilmiş kutular içinde cd ler saklanırken aynı zamanda kolayca ulaşabiliyorsunuz. Göz önünde oluyor ve düzenli bir şekilde bulunuyor. İstenirse televizyon, receiver, dvd duvar çerçevesinin içine yerleştirilebiliyor.

Dekoratif duvar çerçeveleri istenirse içerisine ayna yerleştirilerek çok şık duran büyük bir ayna ile dekorasyonu tamamlıyor.  Farklı ve yenilikçi tarzdan hoşlanan kişilerin ilgisini çeken duvar çerçeveleri farklı amaçla da kullanılabilir. Biblo gibi koleksiyonlar için rahatlıkla kullanılabilir. Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.