Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Çuval çuval evler

23 Temmuz 2013 5.369 kez okundu Yorum yapılmamış

Pamuk, kenevcuval masa ortusuir veya sentetikten oluşturulan kumaşa çuval bezi denilmektedir. Genelde büyük torba yapımında kullanılan bu kumaş, bu torbaya verilen isim olan “çuval” kelimesi ile anılır. Ancak, çuval bezi artık büyük torba modellerinden çok farklı şekillerde kullanılır,  dekorasyonda farklı ve hoş bir yer edinir hale gelmiştir. 

Çuval bezinin görünümü hoşunuza gidiyor ve dekorasyonunuzda mutlaka yer vermek istiyorsanız bu ürünleri kendiniz yapabileceğiniz gibi, satın da alabilirsiniz. Zira, çuval bezi ile gerçekleştirilen tasarımlar her geçen gün zenginleşmektedir. Halihazırda çuval bezinin dekorasyonda yercuval minder alabileceği kullanım şekilleri şunlardır: 

Çuval bezinden masa örtüleri: Runner ya da masa örtüsü olarak tasarlanan ürünler kurdele, dantel, düğme, vb. malzemeler ile de süslenebilmektedir. Daha ince iş tercih edenler için farklı renklerdeki iplerle desenler işlenmiş masa örtüleri de oldukça hoş bir görüntü teşkil etmektedirler.

Çuval bezinden minderler: Minderler kullanım rahatlıkları kadar mobilyalarımızı ve diğer eşyalarımızı zengin gösteren, süsleyen önemli aksesuarlardır. Çok farklı şekilllerde oluşturalabilen minderlere bir çeşit de çuval bezi ile eklenmiştir. Her türlü malzeme ve her renk ip ile süslenen çuval bezi minderler koltuklarınızla hoş bir uyum sergileyecektir. 

Çuval bezinden aksesuarlar: Çuval bezi kullanılcuval pufarak gazetelik, biblo, amerikan servis, kapı süsü, çanta gibi birçok aksesuar tasarlanabilmektedir. İsterseniz kendiniz yapın yaratıclığınız sınır tanımasın, isterseniz de mevcut tasarımlardan beğeninize en uygun olanı seçin. 

Çuval bezi perdeler: Özellikle mutfaklarda kullanılan yarım perde formlarında yer verilen çuval bezi perdeler mutfağın genel atmosferi ile oldukça uyumlu çok şık bir görünüm sergilemektedirler.

Çuval bezinden kilimler: Kilimler otantik dekorasyonu sevenlerin olmazsa olmazıdır. Kilim seçeneklerinize çuval bezinden üretilmiş olanları da ekleyebilirsiniz. cuval perde

Daha birçok farklı kullanıma hizmet eden eşyayı yaratıcılığın katkısı ile tasarlamak mümkündür. Doğal bir dekorasyona sahip ortamlarda bu seçeneklerin her biri oldukça hoş duracaktır.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.