Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Ofis

Daha çekici ofislerle müşterilerinizi cezp edin!

26 Haziran 2014 1.690 kez okundu Yorum yapılmamış

Bugün görselliğin daha önem verildiği bir zamanı yaşıyoruz. Bu nedenle dış görünüşümüze nasıl dikkat etmemiz gerekiyorsa, aynı şekilde evlerimizin görünümüne ve iş yerlerimizin düzenine de dikkat etmemiz gerekiyor. Hepimiz biliyoruz ki bir iş yerine girdiğimizde ilk dikkatimizi çeken şey, ofisin düzeni oluyor. Eğer düzensiz bir mekana girdiğimizi hissettiğimiz de, canımız sıkılıyor. Devlet dairelerinde eskiden durum bu şekildeydi. Ama son zamanlarda çağa ayak uyduran hizmet binalarıyla, devlet kurumlarının da dekorasyon konusunda ilerleme kat ettiklerini görebilirsiniz.ofis_dekorasyonu_44-660x438

Eğer bir iş yeri sahibiyseniz, ofislerinizi mükemmel kılacak ufak çalışmalarla, müşterilerinizin gözünde artı bir değer alam ifade edersiniz. Görselliğin iti olması, işinizin profesyonel olduğunun alameti niteliğinde. Tersi bir durumunda iyi bir hizmet veremeyen kuruluş sıfatına layık olduğunuzu müşterilerin hissetmesine neden olduğunu bilmelisiniz. Bu yüzden ofis mobilyalarından, bölmelerine kadar her noktanın çağın gereklerine uygun bir şekilde dizayn edilmesi önemli.

Bölme sistemlerinin görselliğine dikkat edin

Şu sıralar alçıpan sistemlerinin hala kullanılması, büyük bir dezavantaj sağlıyor. Çünkü kullanım bakımından işlevsel olmayan bu sistemler, ofislerinizde yeni yerler meydana getirecekken, sizleri işlerinizden ediyor. Ayrıca diğer sistemlere göre daha çirkin bir tasarıma sahipler. Üstelik işçilikleri de zahmetli. Bu nedenle yeni nesil bölme sistemleriyle hem tasarımsal açıdan ofislerinize anında mükemmel bir yer kazandıracaksınız, hem de ek süre ve zaman kaybına gerek kalmadan tasarruf edeceksiniz. Bu sistemlerin en yaygını camlı olanları. Böylece ofisler daha güzel ve şık görünüme kavuşuyorlar.

Ofis mobilyalarının da renkli ve sağlam olması gerekiyor. Anti stres niteliğine sahip mobilyaların alınmasına özen gösterilmesi halinde hem çalışanlarınız için hem de müşterileriniz için daha iyi bir ortamı imkanlı hale getirmeniz anlamına geliyor. Daha iyi bir hayat için evde ve iş yerlerinizde dekorasyonun önemini anlayın.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.