Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Dekorasyonda cam detaylar

16 Haziran 2012 3.101 kez okundu Yorum yapılmamış

Evinize alacağınız çok basit ve sıcak renklere sahip bir cam figür ile tüm atmosferin değişmesini sağlayabilir, evinizin çok daha farklı, şık ve pozitif enerjili ortamında keyifli vakit geçirebilirsiniz. Dekorasyonda aksesuarlar her zaman önemlidir ancak kullanılan ürünler bir de cam olduğunda yakalanan şıklık bir adım ileri taşınır. Sanat eserleri arasında da büyük önemi olan cam, yüzyıllardır insanların mekan tasarımında kullandığı ve güçlü etkiler yarattığı bir maddedir. Camın sıvı halde olmasından kaynaklanan büyüleyici dokusu ve saydam yapısı zaman içerisinde insanlar için bir vazgeçilmez olmuştur. Birçok farklı seçeneğin bulunduğu aksesuar sektöründe cam ürünler her zaman prestijin ve şıklığın sembolü olmuştur.

Geniş mekanlar kadar küçük alanlar için de adeta bir “kurtarıcı” niteliğinde olan cam aksesuarlar, evin hemen hemen her yerinde kullanılabilir. Renksiz formuyla etkili bir ilgi odağı olmasına rağmen göz alıcı renklerle boyandığında da son derece güçlü bir etki bırakan cam aksesuarlar, her insanın evinde ve ofisinde kullanması gereken dekorasyon araçlarıdır. İçinde doğayı temsil eden canlı çiçeklerin bulunduğu cam bir ürün dahi dekorasyon trendlerine uygun bir doğal ve şık konsept yaratmanızı sağlayabilir. Birçok özgün seçeneğin bulunduğu cam aksesuar piyasasında, kendi evinize özgü yani sizi yansıtan farklı ürünler de bulmanız mümkün.

Cam aksesuarlar, günümüzde modern cam sanatçılarının ellerinde birer sanat eserine dönüşerek dünyanın birçok yerinde en prestijli mekanları süslüyor. Özgün ve son derece karakteristik yapıya sahip bu cam figürler bir dekorasyon aracı olmaktan sıyrılarak, bir sanat eseri kimliğine bürünüyor ve mekanın tüm atmosferinin baştan aşağı değişmesini sağlıyor. Cam aksesuarlar bu tarz farklı etkilere sahip olduğu için dekorasyonda birçok dünyaca ünlü marka tarafından kullanılmaktadır. Saydam yapısı ile doğal ışığın kesilmemesini de sağlayan cam aksesuarlar, mekan dekorasyonunda en çok rastlanan sorunlardan biri olan doğal ışık yetersizliğine de çözüm buluyor. Yüzyıllar öncesinde kullanılan teknikleri kullanarak gerçek anlamda klasik ürünler yapan dekorasyon firmaları, günümüzde ülkemizdeki insanlara da son derece farklı seçenekler sunuyor. Siz de evinizde ilgi odağı haline gelecek bir cam aksesuar kullanarak mekanın tasarım bütünlüğünün korunmasını sağlayabilir ve son derece şık bir aksesuar sahibi olabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.