Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Zemin

Dekorasyonda deri halı

29 Aralık 2011 4.315 kez okundu Yorum yapılmamış

Ev dekorasyonunda el yapımı halılar evlerde farklı bir tarz oluşturuyor. Özel olarak işlenmiş deriler ile tamamen sıra dışı halılar üretiliyor. Safari halı modelleri vahşi görünümleriyle ön plana çıkıyor. Bulundukları alanlara sıra dışı ve ilginç bir görünüm veriyor.

Özel tasarlanan halılar safari halı, kuzu halı, dana halı şeklinde özelliklerine göre üretilip şekillendiriliyor.

Halıların yanı sıra dana post yer döşemesinde büyük ilgi topluyor.

Safari halılar çeşitli deri parçalarının özel bir şekilde birleştirilmesi ile oluşturuluyor. Yaşam alanlarına çok farklı bir estetik boyut getiriyor.

Dana halı tamamen dana derisinin işlenmesinden oluşuyor. Dana derisinin kendi desenleri bütünlüğünü korurken farklı düz renk dana derileri de halıya dahil edilerek dana halı tamamlanmış oluyor.

Kuzu halı çok yumuşak olması nedeniyle ilgi ve tercih görüyor. Birkaç renk parça birleştirilerek halı oluşturuluyor.

Deri halıların yanı sıra dana postlar birçok renk ve desenlerdedir. Ev dekorasyonunda ilginç görüntüleriyle farklı bir tarz yaratıyor. Özellikle şömineli evlerde şömine önlerinde kullanılıyor.

Safari tarzı ev dekorasyonuna ilgi duyanlar için çok çeşitli renk, model, deri modelleri bulunuyor. Aynı zamanda sipariş üzerine istenen renk, deri ve boyutunu belirterek tasarımına katkıda bulunarak bu deri halılara sahip olabiliyorsunuz. İsteğinize göre kare, dikdörtgen veya yuvarlak deri halı tercih edebiliyorsunuz.

Tamamen sıra dışı özel tasarım deri halılar ilginizi çekebilir.
Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.