Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel, Ofis

Dekoratif cam bölmeler

1 Kasım 2011 11.129 kez okundu Yorum yapılmamış

Dekoratif camlar, bölme amaçlı ve dekorasyon amaçlı ofislerde kullanılmaya başlanmıştı. Son yıllarda ise bölme ve dekoratif görünümü açısından evlerde de kullanılmaya başlandı. Özellikle mekanları birbirinden ayırmak için dekoratif cam tasarımları yapılmaya başlandı. Amerikan tipi açık mutfak ve salon şeklinde dekore edilen evlerde, yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Evin bir başka bölümü olan geniş antreler dekoratif cam bölmelerle hayat kazanıyor. Geniş salonların oturma ve yemek bölümlerini birbirinden ayırmak için de estetik görünümüyle ve uyumlu desenleriyle çok şık görüntü vermekteler.

Evin içinde bulunan aydınlatmalar veya dışarıdan gelen güneş ışınları bu cam bölmelerden yansıyarak geçmeleriyle hoş bir ortam oluşturmaktadır. Dekoratif camların üzerinde isterseniz vitray çalışması da yapabilirsiniz. Kendi zevkinize göre cam bölme üzerinde şeffaf cam boyaları ile desenler oluşturabilirsiniz. Cam bölme üzerinde bulunan desenler sadece bir noktaya yerleştirilmiş, diğer kısımlar boş bırakılmaktadır. Bu yılın cam bölme trendi bu şekilde. Ayrıca çok renkli olanları da bulunmakta.

Bu dekoratif camlarla bir oturma köşesi de oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu cam bölmeler geniş banyolarda rahatlıkla kullanılabilir. Küvet ile lavabo bu cam bölme ile ayrılarak iki ayrı mekan luşturulabilir. Koridorlarda farklı boyutlar yaratılabilmektedir. Hatta dekoratif cam bölmelerle bahçelerde bile oturma bölümü oluşturulabilir sizin de düşündüğünüz gibi. Cam bölmelerin arka kısmını göstermeyenlerini ise banyoda, yatak odalarında kullanabilirsiniz. Bu dekoratif camların temizliği nasıl olacak sorusu aklınıza gelebilir. Dekoratif camların özellikleri hava geçirmez, çizilmeye karşı dayanıklı ve temizliği kolay olmasıdır. Dekoratif cam bölmelerle bilmem siz hangi bölmeler yaparsınız.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.