Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Dekoratif cam filmleri

4 Ağustos 2012 3.089 kez okundu Yorum yapılmamış

İç mekan tasarımının yükselen trendi haline gelen cam filmleri, her mekana uygun çözümleri ve yenilikçi karakteri ile farklı tasarımlara imza atmak isteyenlere hitap ediyor. Yaratıcı dekorasyon fikirleri ile özdeşleşen cam filmleri, kısa sürede uygulanabilir ve çok basit bir şekilde demonte edilebilir olmasıyla da tercih sebebi haline geldi. Cama zarar vermeden hızlı ve pratik bir şekilde sökülebilen cam filmleri beraberinizde taşıyabilir ve yeni taşındığınız mekana kolaylıkla monte edebilirsiniz. Uzun ömürlü yapısıyla da kullanıcılarına birçok avantaj sunan cam filmleri ticari işletmeler için de şık ve lüks algısı yaratan mekan tasarımı manasına geliyor.

Son dönemin yeni gözdesi haline gelen pirinç kağıdı efektli cam filmleri, alışveriş merkezlerinden restoranlara birçok ticari mekanda görmek mümkün. Ev dekorasyonunda da yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan pirinç kağıdı efektli cam filmleri, geniş mekanları bölmek isteyenlere son derece şık çözümler sunuyor. Japon mimarisinde geleneksel hale gelen pirinç paravanlardan esinlenilerek üretilen pirinç kağıdı efektli cam filmleri, geniş alanlı iş yerlerinin bölünerek küçük ofisler oluşturulması için adeta biçilmiş kaftan.

Cam filmlerin ticari işletmeler tarafından bu kadar yaygın kullanılmasının bir diğer nedeni de, bakım ve temizlik yönünden büyük avantaj sağlamalarıdır. Sürekli sorun çıkartmayan işlevsel yapıları ile ofisler için ideal olan cam filmleri ayrıca çok kolay bir şekilde temizlenerek zaman tasarrufu sağlanmasına da yardımcı oluyor. Pirinç kağıdı efektli modeller kadar popüler hale gelen diğer tasarımlar da kumlu ve buzlu filmler. Mekanda transparan bir görüntü isteyenler için farklı ve estetik sunan cam filmleri, mahremiyete önem verenler için kumlu ve buzlu cam seçeneklerine de sahip. Buzlu camın kalınlığına ve dokusuna göre iç bölümün tamamen gözlerden uzak olması sağlanabilir.

Endüstriyel üretim maliyeti düşük olduğu için tüketiciye de bütçe dostu fiyatlarla ulaşan dekoratif cam filmlerinin sunduğu şık çözümlerden faydalanmak daha da kolay hale geliyor. İnşaat sektöründen otomotiv sektörüne oldukça geniş bir alanda kullanılan cam filmleri günümüzde birçok farklı firma ürettiğinden, piyasa genelinde hakim olan rekabet tüketicilere uygun fiyat avantajı sağlıyor. Konferans salonları, oteller, toplantı salonları ve ofislerin yeni trendi haline gelen cam filmleri ev dekorasyonunda da yaratıcı bir şekilde kullanabilir ve farklı mekan tasarımınız ile misafirlerinizin beğenisini kazanabilirsiniz.

Rahnansaika

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.