Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Dekoratif cam kapı

24 Ocak 2012 4.232 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerin Amerikan model iç kapıları yavaş yavaş yerini cam kapılara bırakıyor. Bulunduğu ortama çok özel ve dekoratif bir özellik kazandıran Fransız tarzı cam kapılar şıklıklarının yanında kaliteli ve sağlam olmaları ile dikkat çekiyor. Cam süsleme tekniği ile dayanıklı ve uzun ömürlü ağaçların birlikteliğinden meydana gelen cam kapılar evlere ferahlık ve aydınlık katıyor.

Cam kapıların ahşap profili meşe, akçaağaç, kiraz, kızılağaç maun gibi sağlam ağaçlardan üretiliyor. Ahşap profil tamamen ağaç olabildiği gibi, söz konusu ağaçlardan kaplama olarak da üretilebiliyor. Ayrıca çam ağacından yapılmış ahşap profil de bulunuyor. Çam kapı profili istendiği takdirde boyanabiliyor.

Kapı üzerinde camlar büyük bir yer tutuyor ve kapı camlarına cam teknikleri ile desen verilmiş. Cam tasarımları saydam, ışıltı, oluklu şekilde yapılmış. Çizgi şeklinde camlar adeta tül perde gibi görünürken, kalemle çizilmiş gibi modern çizgilerden oluşan cam kapılar da son derece şık görünüyor. Cam teknikleriyle adeta sihirli cam kapılar oluşturulmuş. Işık geçirgenliği sağlanmış, görsel dokularla süslenmiş camlar evlerin salon, oturma odası mutfak gibi alanlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Dekoratif camlardan oluşan Fransız cam kapılar evlere şık bir sadelik katıyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.