Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Banyo

Dekoratif duş perdeleri

2 Ocak 2012 2.701 kez okundu Yorum yapılmamış

Banyolar sadece kişisel temizliğin sağlanmasını değil, evin genel estetiğini de düşünerek tasarlanması gereken alanlardandır. Günümüzde duş perdeleri her ne kadar artık yerini kabin sistemlerine bırakmış gibi görünse de, sayısı göz ardı edilemeyecek kadar çok insan hem maddi imkansızlıklardan hem de duş perdesinin banyoya kattığı havadan dolayı banyolarında duş perdesi kullanmaya devam ediyor.

Duş perdelerinin duşakabin sistemlerine göre en büyük avantajı, değiştirilebilir olmasıdır. Kullandığınız kabin sisteminin görünümünden sıkıldığınızda değiştirme imkanınız olmaya bilir ancak duş perdesini birkaç dakika gibi kısa bir süre içerisinde yenileyebilirsiniz. Ayrıca duş perdeleri arzu ettiğiniz her renkte veya baskı resim ile banyonuzda oldukça etkili bir canlılık sağlayabilir. Duş perdeleri kullanım rahatlığı açısından kabinler daha kolaylık sağmayabilir ancak pek çok insan da kabin sistemlerini karşılamakta zorlanabilir. Bu tür durumlarda banyoların estetik görünümü kurtaran duş perdeleri, hem banyonun kesilerek duş bölümünün saklanmasını hem de kullanılan renkler ile çok daha canlı bir havaya sahip olmasını sağlamaktadır.

Modern teknoloji sayesinde artık tamamen antibakteriyel malzemeden üretilebilen duş perdelerini bulmak çok kolay hale geldi. Plastik malzemeler gibi sağlıksız olmayan bu duş perdeleri, ayrıca kaplamalı yüzeyi sayesinde renklerini de uzun süre muhafaza edebilmektedir. Her türlü malzemeyi taklit edebilecek baskılarda üretilebilen dekoratif duş perdeleri ayrıca dilediğiniz her resmi üzerinde barındırabilmektedir. Banyonuza canlı ve eğlenceli bir hava katmak ve banyoda farklı bir tasarım arıyorsanız, duş perdeleri hala yardımınıza koşar adımlarla koşmaktadır.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.