Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Duvar

Dekoratif duvar panelleri

21 Mayıs 2014 3.196 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerinizin daha şık olmasını istiyorsanız, ayrıntılarda saklı olan her şeye dikkat etmeniz gerekir. Duvarlarda ki dekorasyon da bir nevi ayrıntıyı ifade eder. Pek çok kişi, dekorasyonda duvarları aksatabilir veya tablo gibi çeşitli aksesuarlarla yetinirler. Halbuki evlerinde aha yaşanılabilir olması adına duvarların daha çekici kılınması şart. Bu nedenle birçok tasarım harikası duvar kağıtları söz konusuyken, duvar panellerini tercih ederek daha avantajlı bir uygulamaya sahip olmuş olursunuz.Evim-şahane-tv-ünitesi

Duvar panelleri, dekoratif açıdan evlerinizi süslediği gibi, ısı ve ses yalıtımı gibi konularda da çözümler sağlamakta. Stresli hayatı nedeninin ses olduğunu unutmayın. Özelikle şehirleşmeyle beraber gelen gürültü kirliliği, insanları evlerinde bile rahatsız edebiliyor. Bu da huzursuzluğun birincil nedenlerinden birisi. Ayrıca gürültü, ruhsal ve bedensel anlamda da sakatlıkların çıkmasına sebep olabiliyor. O zaman hem duvarların banel görüntüsünden kurtulmalı hem de evlerimizde ki ses izolasyonunu sağlamalı. Bunun için önerimiz duvar panellerini kullanmanız.

Duvar panelleri çok farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyorlar. Taş desenli olanlarından çiçek desenli kabartmalarına kadar her yerde uygulama alını bulun paneller, mutfaklarınızda, oturma odalarınız, çalışma ve misafir odalarınız, hatta çocuk odalarınız için mükemmel çözümler sunuyor. Uygulama konusunda kolay ve hızlı bir pratikliğe sahip olan paneller, gün içerisinde uygulanacak yere monte edilebiliyor. Temiz ve hijyen bir uygulama. Ayrıca kirlenmesi söz konusu değil. Anti bakteriyel olduğu için mutat günlerde bezle temizlenmesi yeterli.

Duvar kağıtlarından daha avantajlı olan duvar panellerini kullanarak, evlerinizde hem ısı hem de ses yalıtımını sağlamış olacaksınız. Ayrıca daha farklı bir ev tasarımı da sizleri bekliyor olacak. Bu durumda, duvar kağıt uygulamalarından daha fazlasına sahip olmak için duvar panelleri daha akıllıca geliyor. Evlerinizdeki duvarlardan sıkıldıysanız, duvar panellerinin tasarımsal harikalarına kendinizi bırakmanız yeterli.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.