Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Zemin

Dekoratif halı modelleri evinizi sıcak tutacak

7 Şubat 2014 3.658 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerin demirbaşı sayılan eşyalar var. Bu eşyalardan en önemlilerini oluşturanlardan birisi halılar. Evlerin dekoratif şıklığını sağlayan ve sıcak bir yuvayı tesis eden halılar, son zamanlarda baskı teknolojisinin gelişmesiyle beraber daha şık ve estetik bir yapıya kavuştular. Bu peluş halısayede, evleriniz daha güzel ve şık desenli halılarla misafirleriniz ve sevdikleriniz için daha iyi ortamları sağlamış olursunuz. Halı modelleri klasik, neo-klasik, rustik, lüks ve daha farklı şekilde sıralanırken, 3 boyutlu halılar, geometrik desenlere sahip ola tasarımlar gibi pek çok alternatife sahip bir halı dünyasıyla karşı karşıya kalıyoruz. Aralarından hangisini seçip, evimize sermemiz gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşamamak mümkün değil.

Bu tercih meselesinde sizlerin zevkiniz belirleyici kriter. Halıların kalitesi ve markası önemli. Ölçüleri, diğer mobilyalarınızla sağlayacağı uyum, bunlara dikkat ederek beğendiğiniz modeli evinize alabilirsiniz. Ben size ayrı bir model hakkında bilgi vereceğim. Son zamanlarda en çok tercih edilen peluş halı modelleri, evlerinizi daha modern ve estetik görünüm kazandıracak. Peluş halılar özel üretimleri sayesinde hayan postuna yakın derecede özellik sağlarlar. Bu da daha sıcak ve kaliteli evlerin ve ortamların olmasını sağlıyor. Peluş halı, hayvan kılına en yakın malzeme olan modakrilik ürününden imal ediliyor. Bu da halıların hem yanmamasına hem de anti alerjik bir niteliğe sahip olmasına imkan sağlıyor. Akrilik ile de üretimi gerçekleştirilen peluş modellerin alt kısımları lateks kaplama yapılıyor. Birçok modeli bulunan bu modellerin evlerinizde yansıtacağı modern hava, sizlerin ve sevdiklerinizin içini ısıtacak.

Sadece peluş değil, 3 boyutlu desenlere sahip modeller, bunların yanında taş desenlerini andıran stiller ve geometrik yapıya sahip olan halılar, hepsi evlerinizin zemini daha çekici ve kışkırtıcı yapmak için üretiliyor.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.