Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mutfak

Dekoratif mutfak stilleri

28 Haziran 2014 2.635 kez okundu Yorum yapılmamış

2014 senesine ait tasarımlarla daha nezih ve işlevsel mutfaklara sahip olmak için acele etmeniz gerekiyor. Hazır her yerde evliliklerden dolayı kampanyalar söz konusuyken, mutfaklarını yenilemek ve değişikliğe gitmek isteyenlere de gün doğdu diyebiliriz. Tasarımcıların özenle planladıkları yeni mutfak tiplerinde işlevsellikleriyle göz doldururken, görsellikleriyle renk saçıyor.yeni-mutfak-modelleri-1337158036

Ada mutfak tipleri artık her evde

Daha önce mutfaklarınızın dar olmasından dolayı ada mutfak tiplerini kullanamadıysanız, 2014 senesine özel tasarlanan ada mutfak tiplerinin dar alanlara da çözümler sunduğunu bilmelisiniz. Böylece hem görsel olarak mükemmel olan hem de sunmuş olduğu kullanım bakımından daha iyi olan ada mutfak tiplerini evlerinizin mutfaklarına güvenle monte ettirebilirsiniz.

Duvardan duvara olan mutfak dolaplarının iç hacmi, her zamankinden daha geniş ve fonksiyonel kapaklarla desteklenmiş. Aynı zamanda ocağında üstüne monte edilen cam görünümlü seramik yapılar, ayrı bir görsel zenginlik sunmuş. Evlerine ada tipi mutfak modellerini sunmak isteyenler 2014 senesine uygun modellere bakmaları gerekiyor.

L tipi mutfaklarda da yenilikler var!

Ada tipi mutfak modellerine ilgi duymayanlar daha sofistike olan L tipi modelleri tercih edebilirler. Beyaz modellerindeki estetik ve endamı mutfaklarına kazandırmak isteyen hanımların bir de L tipi mutfak modellerin duvara monte edilen aydınlatma modellerindeki şıklığı dikkate alacaklarını sanıyorum. Mutfaklarınızda beyaz model L tipi modeli görmek isteyenler, mutfak perdelerini de aynı  renkte tercih ederlerse, güzel bir manzaraya sahip olabilirler.

Mutfak mobilyalarının daha temiz ve hijyen olması gerektiği düşünüldüğü zaman ise, anti bakteriyel özellikte oalnları tercih etmek yerinde bir davranış olacak. Bu şekilde toz, kir, pas, nem gibi istenmeyen maddelere karşı mutfaklarınızı koruma altına almış olursunuz. Anti bakteriyel aynı zamanda da anti stres nitelikte ki modellerle yeni dönem mutfak serilerini evlerinize kazandırın.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.