Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Dekoratif sehpa modelleriyle evlerinizi şıklaştırın!

15 Eylül 2014 2.421 kez okundu Yorum yapılmamış

Herkes evim daha şık olsun, misafirlerin beğenisi kazansın ister. Evinin övülmesini ve hayret verici gözlerle izlenmesini ister. Tabi evlerimizi biz insanların takdirini kazanmak için değil, kendi yaşam alanımızı iç güzelliğimize uygun bir hale getirebilmek adına dekore ediyoruz. Bu dekorasyon çalışmalarından en önemlisini ifade eden sehpa seçimleri, en çok dikkat edilmesi gereken noktaların başında geliyor. Bazı evlerde özensiz seçilen sehpa modellerinin ev dekorasyonuna bir katkısının olmadığını görüyorum. Sadece köşede büzülmüş garip duran fazlalık cisimler gibi geliyor bana. Halbuki en  önemli tamamlayıcı ve aksesuarlardan birisi sehpalardır. Alamdan önce birazcık model araştırması yapmakta fayda var.istikbal-sehpa-modelleri-1

Ahşap modeller…

Genelde ahşap modeller tercih edilir. Oldukça sade ve zarif olan bu modeller, sade bir dekorasyon tercih edenler için ideal bir seçim. Ancak daha lüks ve ihtişamlı bir dekorasyon dileyenleri daha modern ve gösterişli sehpa modellerini tercih etmelerinde yarar var. Ahşap modeller her ne kadar düz olsa da, şekilde olarak el işçilerinin ellinden geçen modelleri, dikkat çekici figürlere sahip oluyorlar. Bunlar evlerin dekorasyonuna başka bir anlam katıyor.

Camlı sehpa modelleri…

Estetik bir görünüm yakalamak adına camlı sehpa modelleri en ideal tercihlerden birisi olabilir. Bu tür sehpa modelleri özellikle evin merkezinde çok güzel duyuyor. Yani orta sehpa modelinizi camlı tercih ederseniz, daha modern ve estetik bir dekorasyon yakalayabilirsiniz. Camlı sehpa modellerinin beyaz tasarımlı koltuk takımlarıyla kombin olması, evlerinizin endamlı birer harikalar diyarına dönüşmesini sağlayabilir. Halı içinde siyah beyaz desenli geometrik stil düşünürseniz, mükemmel bir ev dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.