Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Dekoratif vitray cam filmi

9 Mart 2012 12.637 kez okundu 3 yorum var

Dekoratif amaçlı kullanılan vitray camların maliyetli olması vitray sevenleri vaz geçiyormuş. Vitrayın göz alıcı desenleri ve renkleri cam filmleri üzerinde şekilleniyor ve renkleniyor. Cam filmleri camlara özel işlem yapılmasına gerek kalmadan fakat cam üzerine vitray yapılmış gibi görüntü veriyor. İş yeri ve evlerde cam yüzeylerde estetik görünümler oluşturuyor.

Cam vitraydan daha az maliyetli bir şekilde vitray camların çok benzerine sahip olunuyor.  Dekoratif vitray cam filmi aynı zamanda kırılan camın neden olabileceği zararlardan koruma faydası da görülmektedir.

Dekoratif vitray cam filmlerinin canlı renkleri yanı sıra sınırsız desen seçenekleri bulunuyor. Hayvan resimleri, fantastik resimler, doğa manzaraları, çok çeşitli çiçek resimleri, geometrik desenler bulunuyor ve her zevke hitap edebilmektedir. Tüm pencerelere uygulanabildiği gibi oda ayırıcı kapı camlarına da uygulanır.  Bahçe kapılarına, balkon kapılarına, çocuk odası kapıların uygun çok farklı ve ilginç canlı renklerle bezenmiş vitray desenleri bulunuyor.

Dekoratif vitray cam filmleri istendiği zaman sökülebilme özelliğine de sahiptir.

Çeşitli yabancı web sitelerinde dekoratif cam filmi deseni çizili olarak ekrana gelmektedir. Cam filmini satın almak isteyen kişi kendi zevkine göre deseni istediği renklerle renklendirmektedir. Daha sonra istenen renkte hazırlanan dekoratif cam filmi sipariş veren kişiye kargo ile gönderilmektedir.

Birsen

Okur Yorumları (3 ad.) »

  • ilhan etli dedi ki:

    Beni ararsanız sevinirim iş yerimize camlar için fiat almak istiyorum 05362250130

  • halil özkan dedi ki:

    bu cam filmlerini nasıl edinebiliriz ? 0532 7086986

  • seda dedi ki:

    kelebekli çok hoş

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.