Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Deri koltuk ve kanepe

6 Şubat 2012 5.798 kez okundu Yorum yapılmamış

Ev dekore ederken mobilya seçiminde zorlanırız. Farklı malzemelerden yapılmış mobilyalarla karşılaşırız. Kadife, saten, keten, güderi ile kaplanmış koltukların yanı sıra deri koltuk ve kanepeler de son derece şık ve konforlu duruşları ile mobilya seçiminde etkili olur.

Deri koltuk seçiminde öncelikli olarak klasik veya modern tasarımda karar vermek gerekiyor. Her iki tasarım deri koltuklar son derece rahat olmaları ile dikkat çekiyor. Ev ve ofislerde rahatlıkla kullanılıyor. Geniş ve derin olması yanı sıra yumuşaklığı, ergonomik yapısı, bol renk seçeneği, konforu sunan deri koltukları daha cazip hale getiriyor. Deri koltuk ve kanepelerin yumuşaklığı kullanılan dolgu maddesinden kaynaklanıyor. Koltuk ve kanepeler üzerinde ayrıca yumuşak deri yastıklar da koltuk takımını bütünlüyor. Lüks ve konforlu deri koltukların farklı ebatları bulunuyor. Deri kanepelerin iki kişilik ve üç kişilik ebatları bulunuyor. Koltuk ve kanepe ebatları modele göre de değişebiliyor. Deri koltuk ve kanepeler istenirse iki tekli bir üçlü ile takım oluşturulabileceği gibi üçlü, ikili ve tekli ile de takım oluşturulabiliyor. Genişlik ölçüleri de yine tarza göre değişiyor. Deri mobilyaların köşeli modelleri de bulunmakta. Deri koltuk ve kanepe renk açısından bol seçenek sunuyor. Lacivert, açık kahve, koyu kahve, beyaz, hardal, kırmızı, siyah deri koltuk ve kanepe takımı renkleri arasında bulunuyor.

Deri koltuk ve kanepe lüks ve konforu dışında da kolaylık sunuyor. Çok kolay bir şekilde temizleniyor. Leke tutmuyor.  Nemli bir bez ile beş dakikada temizlenebiliyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.