Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Perde

Dijital baskılı stor perde modelleri

24 Ağustos 2012 4.385 kez okundu Yorum yapılmamış

Modern hayatın giderek hızlanması ve teknolojik gelişmelerle insanların da her şeyi zahmetsiz bir biçimde yapmak istemesi, stor perdelerin ortaya çıkmasına neden oldu. Piyasaya çıktığı günden itibaren dünya genelinde büyük ilgi gören stor perdeler, günümüzde modern dekorasyon trendlerinin en önemli bileşenlerinden biri haline geldi. Harika bir perde çözümü olarak piyasaya sürülen stor perdeler de sürekli değişim gösteren dekorasyon trendlerinden etkilendi ve çağdaş bir kimliğe sahip oldu. Modern teknoloji sayesinde dijital baskılı modellerle tüketicilere sunulan stor perdeler özellikle Avrupa’da popüler hale geldi. Dijital baskı teknolojisinin sınırsız renk ve desen seçeneği sunması, stor perdelerde her zevke uygun modeller oluşmasını sağlıyor.

Stor perdeler bugüne dek klasik dekorasyon stilleriyle de kullanılmış olsa da, genel olarak klasik çizgilerin ve renklerin hakim olduğu mekanlarda ilk tercih beyazdan yana olur. Stor perdelerin birçok insan tarafından beyaz ve tonlarında kullanılması, bu modellerin artık sıradanlaşmasına neden oldu. Dekorasyon tasarımcıları da bu durumun farkına vararak, dijital baskı teknolojisi ile stor perdeleri birleştirmek ve böylece bir dönemin trend dekorasyon öğelerini yeniden popüler hale getirmek istedi ki, bunda da oldukça başarılı oldular. Manzara resimlerinden sevdiklerinizin fotoğraflarına sınırsız seçenekle sunulan dijital baskılı stor perde modellerinin artık sıradan olma ihtimali de kalmadı.

Aile fertlerinin resimlerinden oluşan bir seçkiyi dilerseniz perdelerinizde kullanabilir, yalnızca size ait olan bir tasarım oluşturabilirsiniz. Evinizin camlarından baktığınızda şehrin donuk betonarme yapılarını görmekten sıkıldıysanız, dijital baskılı stor perdelerle dilediğiniz manzara resmini kullanabilirsiniz. Seçenek ve model konusunda sizi sınırlayan tek şey hayal gücünüz olduğundan, dijital baskının avantajlarından yararlanarak perdelerinizin herkesin beğenisini kazanmasını sağlayabilirsiniz. Evlerde olduğu kadar ticari mekanlar için de uygun bir tercih olan dijital baskılı stor perdeler, müşterilerini farklı ve şık bir mekanda ağırlamak isteyenlerin de kesinlikle incelemesi gerekenler arasında yer alıyor. Mekanlarda sanat eseri kullanmak isteyenlerin de ilgisini çeken olan dijital baskılı perde modelleri, dilediğiniz tabloyu perde olarak asabilmenizi sağlayacaktır.

İnsanların gerçek olduğundan emin olmak için kontrol etme ihtiyacı hissedeceği kadar detaylı ve kaliteli görsellerin yer aldığı dijital baskılı stor perdeler, dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanım konusunda da oldukça iddialıdır. Eşinizle birlikte çekilmiş bir resmi perde olarak kullanabilir ve böylece oldukça romantik bir mekan tasarımına imza atabilirsiniz.

Rahnansaika

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.