Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Doğru bir yatak odası dekorasyonu

25 Ağustos 2014 2.700 kez okundu Yorum yapılmamış

Yatak odalarının ne kadar doğru bir dekorasyona ihtiyacı olduğunu son zamanlarda daha iyi anlıyoruz. Aşk bahçesinden bir bahçe olması gereken yatak odalarını, heyecan verici ve zevkli bir tasarım şeklinde dizayn edilmesi, evlilikleri daha sağlam olmasında bir kriter. Evet, ne kadar eşinizle beraber olduğunuz mekanları doğru tasarlarsanız, o kadar mutlu ve mesut bir yuvanız olabilir. Soğuk ve klasik olan yatak odalarında doğru bir enerji hissederek çiftlerin muhabbet kurmaları söz konusu olmuyor. Unutmayın ki yatak odası sadece yatıp uyumak için dizayn edilmemeli, daha romantik bir ortamın sağlanması açısından da yatak odalarının dizaynına dikkat edilmeli.Şık-Romantik-Yatak-Odası-Tasarımı-700x400

Peki bunun için ne yapılmalı?

İlk olarak kırmızı renklere ağırlık verilmesi gerekir. Bunun yanında nevresim takımların leopar desenli olması sağlanabilir. Ayrıca duvarlar biraz daha sade tutulmalı, kırmızı çiçek tablolarının olması uygun olabilir. Yatağınızın cibinlikler ile desteklenmesi, güzel bir romantik yatak odası elde edebilmek için yapılacak olan güzel bir uygulama niteliğinde. Cibinliklerin tül niteliğinde olması, kırmızı ton renklerde veya beyaz olmaları, romantik duyguların kamçılanması adına doğru bir uygulama olacak.

Gelelim zemine. Halılar çok önemli. Halı modellerinizin de kırmızı veya beyaz tonlarda olmasını sağlayın. Geometrik desenle, daha modern ve modaya uygun stiller olduğundan yararlanabilirsiniz. Halıların ant stres modellerinden almanız, yoğun çalışma stresinizi yatak odalarınızda atabilmenizi saplar. Yatak odasına her düşünceden ve sıkıntıdan uzak bir şekilde girilmeli. Bunun için dekorasyonun rahatlatıcı ve ferahlandıran niteliklerinden yararlanılması gerekir. Bunun ilk yolu halıların ve mobilyaların anti stres niteliğinde olması. Yatak odalarınızda bunlara dikkat edin ve çiçek motifli duvar kağıdı veya vazo içerisinde çiçek yatak odalarınızda bulundurun. Hem daha iyi bir dekorasyon için hem de aşkınızın her zaman sağlam kalması için bunları yapın!

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.