Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Doğru çalışma masaları

1 Eylül 2014 2.449 kez okundu Yorum yapılmamış

Hayatı kazanmak için çalışmak durumundayız. Ama çalışma konusunda kendimize sunmuş olduğumuz ortam, güzel ve sağlıklı bir ortam olması gerekiyor. Eğer doğru bir çalışma mekanı ve masası seçemezsek, çalışma saatlerimizde daha fazla yorgunluk ve enerji kaybedeceğimizden dolayı verim alma konusunda sıkıntılar yaşayabiliriz. Bu bakımdan sizlere doğru bir çalışma masasında olması gereken standartları söylemek istiyorum. Eğer hayallerinize ulaşmak için çok çalışıyor ama yorgunluktan şikayet ediyorsanız, çalışma masası ve ortamına dair bir değişiklik yapmanızı ve monoton düzeni değiştirmenizi tavsiye ederim.calisma-masalari

Nasıl ama?

Doğru bir çalışma masasıyla başlayabilirsiniz. Bunun için organik tasarımlar veya MDF lam sistemlere odaklanmanız gerekir. Sade ve beyaz tonda renkleri almanız isabetli bir karar olacak. Çünkü çalışma odanızda daha fazla sakinliğe ve stresten uzak olmaya ihtiyacınız var. Bunun için önemli olan çalışma masalarınız sade ve tamamen doğal ağaçlardan üretilmiş olması gerekir. Böylece anti stres ve anti bakteriyel yapıya sahip olan bir çalışma masasına kavuşmuş olursunuz.

Sadece organik tasarımlı çalışma masalarını almanız tabi ki de doğru bir çalışma ortamı için yeterli olmayacak. Zeminde aynı şekilde bir halıya, yani anti stres özelliğine sahip bir halıyla zemini desteklemeniz lazım. Duvarlarında aynı şekilde daha sade renk tonlarıyla desteklenmesi gerekiyor.

Renklendirme önemli…

Eğer doğru bir renklendirme teknolojisiyle boyanmamış bir çalışma masası alırsanız, sağlık açısından riskli bir çalışma ortamına sahip olmuş olacaksınız. Burada ki standardımız lake veya su bazılı boyama teknolojisiyle renklendirilmiş ve kimyasallardan arındırılmış boyama işlemi. Bu sayede ortam daha sağlıklı ve çalışmaya uygun bir hal alabilir. Cilalanmış masaların İtalyan cila teknolojisiyle desteklenmiş olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Sağlıklı bir çalışma odası, doğru bir verim ve çalışma ortamı için gereklidir.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.